Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Şiir yarışmasında dereceye giren Hanife Peçenik’e ödül

27/04/2024

İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi öğrencisi Hanife Peçenik ödüllendirildi.

Türkiye’de gerçekleştirilen “4. Genç Kalemler Yarışması”nda dereceye giren İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi lise birinci sınıf öğrencisi Ayça Hanife Peçenik, İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği tarafından ödüllendirildi.

Konuyla ilgili , İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyetinden yapılan açıklama şöyle:

“Katıldığı şiir yarışmasında dereceye girerek üçüncü olan İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi lise birinci sınıf öğrencilerimizden Ayça Hanife Peçenik, düzenlenen törenle ödüllendirildi. Türkiye’de gerçekleştirilen “4. Genç Kalemler Yarışması”nda okulumuzun öğrencilerinden Ayça Hanife Peçenik’in dereceye girdiğini daha önce duyurmuştuk.

Bugün 26 Nisan 2024 tarihinde, okulumuzda kısa bir tören gerçekleşti ve öğrencimize başarısından dolayı İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği adına bir plaket, bir kalem ve biri Türkçe biri de Yunanca olmak üzere kitap hediye edildi.

Plaket ve kalemi öğrencimize Encümen Heyeti Başkanı Ozan Ahmetoğlu takdim ederken, bir Türkçe ve bir Yunanca kitabı Okul Aile Birliği yönetiminden Selma Veli takdim etti.

Bu vesileyle Ayça Hanife Peçenik öğrencimizi bir kez daha tebrik eder, bu başarının tüm branşlarda öğrencilerimize ilham kaynağı olmasını dileriz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu