Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

YAKA, Panthrakikos’a yeniden sponsor oldu

09/09/2023

A.P.S. Panthrakikos futbol takımı, YAKA Şirketi ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

2023 – 2024 futbol sezonunda Panthrakikos Başkanı Babis Sakaris ile YAKA Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Sadık Ahmet arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

YAKA IKE şirketinden yapılan açıklamada, “A.P.S. Panthrakikos futbol takımına, geçen yıl olduğu gibi bu yılki sezonda da ana sponsor olarak destek olmaya devam ediyoruz. ‘Tüm İl, Tek takım’ ilkesiyle ilerleyen şehrimizin kulübüne yeni sezonda başarılar diliyoruz” denildi.

Panthrakikos yönetimi de yaptığı açıklamada, 2023 – 2024 sezonunun resmi sponsorunun YAKA Şirketi’nin olduğunu duyurdu.

Açıklamada, “Takımımızın bu önemli mücadelesinde üst üste ikinci sezonda da güveni ve desteği için sayın Levent Sadık Ahmet’e teşekkür ederiz. Bölgemizin en büyük avantajı çok kültürlülük, kültür ve din mozaiği olup, her zaman bölgemizde sporun gelişmesini ve yeni neslin spora katılımını hedeflemektedir” ifadelerine yer verildi.

YAKA – Kiraz İşleme ve Paketleme Şirketi’nin kuruluş amacı ve hedeflerinden de bahsedilen açıklamada, “YAKA – Kiraz İşleme ve Paketleme Şirketi, Yaka bölgesinden dünya ve iç pazara en kaliteli kirazı tedarik etmek amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. Şirketin amacı, bölge kirazının dünya pazarında tanınması, üreticinin refahı, yerli kirazın küresel pazarda tanıtımı ve benzeri hedeflerdir” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu