Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Kooperatif üyelerimizi oy kullanmaya davet ediyorum”

13/11/2022

Trakya Tütün Üreticileri Kooperatifi Başkanı Sinan Ahmet, bugün (13 Ekim Pazar) gerçekleştirilen olağan genel kurulun başta Batı Trakya olmak üzere, tüm tütün üreticileri için hayırlı olmasını diledi.

Kooperatifin yaklaşık 6000 bin üyesi olduğunu söyleyen başkan Sinan Ahmet, tüm kooperatif üyelerine sandığa gitme çağrısında bulundu. Gümülcine, Şapçı, Evros, Hemetli, Kozlukebir, Büyük Sirkeli, Yassıköy, Bulatköy olmak üzere, 8 bölgede oy verme işleminin devam ettiğini belirten başkan Ahmet, başkan ve yönetim kurulu için toplam 16 adayın yarıştığını söyledi.

Sabah saat 09:00’da başlayan oy verme işlemin devam ettiğini kaydeden Ahmet, sandıkların saat 17:00’da kapanacağını belirterek, tüm kooperatif üyelerini sandığa davet etti. Herkesin seçme ve seçilme hakkını kullanması gerektiğini vurgulayan Ahmet, “Bu seçimlere herkesin katılım göstermesi gerekir. Bizler bu kooperatifi ayakta tutmamız gerekir. Son dönemde kooperatif yönetiminde yer almaktayım Ancak başkan olarak son 8 ayda görev aldım. Bizler şu anda yönetim kurulu olarak tek hedefimiz; bizler bu kooperatifi daha iyi konumlara getirmek ve halkımıza daha çok faydalı ve ekonomik kazanımlar sağlayacak adımları atmayı hedefliyoruz. Yönetime yeniden seçilmemiz halinde çalışmalarımız yine bu doğrultuda olacak. Bu genel kurulun hepimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor ve yönetim kuruluna aday olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu