Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Kozlukebir Belediyesi 20 milyon euroluk bütçeyi onayladı

17/01/2024

Kozlukebir Belediyesi, 20 milyon euroluk 2024 yılı bütçesini oybirliğiyle onayladı.

16 Ocak Salı günü Sirkeli’de Kozlukebir belediyesi meclis salonunda Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin katıldığı meclis toplantısında, 20 milyon euroluk 2024 yılı bütçesi oybirliğiyle onaylandı.

Toplantı sonrası Kozlukebir belediyesinden yapılan açıklama şöyle:

“Değerli Kozlukebir Belediyesi Halkı;

Bu akşam gerçekleştirmiş olduğumuz meclis toplantısında yaklaşık 20 milyon euroluk 2024 bütçemizi oybirliğiyle onayladık, ayrıca önceki dönemden yeni yönetimimize aktarılan yaklaşık 2 milyon euroluk borç bulunmaktadır, bu borcun yaklaşık 1 milyon euroluk kısmı elektrik kurumunadır.

Ayrıca söz verdiğimiz gibi iktidar ve muhalefet ayrımı yapmaksızın 36 muhtarımıza da mühür ve imza yetkisi de vermiş bulunmaktayız.

Son olarak belirtmek isterim ki geçmiş dönemlerde yapılan ayrımcılık ve ötekileştirme gerek muhtarlarımıza gerek meclis üyelerimize gerekse siz kıymetli Kozlukebir Belediyesi sakinlerine kesinlikle yapılmayacaktır.

Azınlık Belediyesi olduğumuzu hiçbir zaman unutmadan, Belediyemizin kapılarını sonuna kadar halkımıza açarak, dostça ve kardeşçe bir yönetim göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bölgemiz için hayırlı olsun inşallah.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu