Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Sadık Ahmet ailesi, YTB Başkanı Abdullah Eren’i ziyaret etti

03/01/2024

Dr. Sadık Ahmet ailesi üyeleri Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadık Ahmet, oğlu Levent Sadık Ahmet ve kızı Funda Sadık Ahmet, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren’i makamında ziyaret etti.

Eren, merhum Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadık Ahmet, oğlu Levent Sadık Ahmet ve kızı Funda Sadık Ahmet’I Ankara’daki makamında kabul ederek bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede güncel konulara ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Konuyla ilgili olarak YTB Başkanı Abdullah Eren X hesabından yaptığı paylaşımda, “Batı Trakya Türklerinin efsanevi lideri Dr. #SadıkAhmet’in, Sadık Amcamın kıymetli ailesini kurumumuzda ağırladık.” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretle ilgili Işık Sadık Ahmet de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Çocuklarım kıymetlilerim, küçükken birlikte oyun kurardınız, büyüdünüz her biriniz hayatta başarılı birer fert oldunuz. Her Ankaraya gelişimde Abdullah oğlumu ziyaret etmeden ayrılamam. Rabbim sana güç kuvvet versin.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu