Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Mustafçova Belediyesi başkan yardımcıları belli oldu

03/01/2024

Mustafçova Belediye Başkanı Ahmet Kurt, belediye başkan yardımcılarını belirledi.

Kurt’un belirlediği Mustafçova Belediye Başkan Yardımcıları şöyle:

Mithat Kabur: Belediye Başkan Vekili. Kabur, ayrıca sivil savunma, sözleşmeli personel, gelir dairesi, tarımsal kalkıma ve hayvancılık konularından sorumlu olacak. Kabur diğer görevlerinin yanı sıra Yassıören ve Ilıca yerel meclislerden de sorumlu.

Hamdi Barka: Şahin’den meclis üyesi seçilen Hamdi Barka, temizlik, çevre, teknik projeler, kamu sağlığı ve sosyal güvenlik konularından sorumlu olacak. Barka ayrıca Şahin yerel meclisinden sorumlu.

Sami Palikar: Sinikova yerel meclisinden sorumlu olarak görev yapacak olan Palikar, kamu güvenliği, mülteciler, su ve kanalizasyon işlerinden de sorumlu olacak. Sami Palikar görevi için maaş almayacak.

Erkan Homko: Kozluca Nahiyesine bağlı Paşevik köyünden meclis üyesi olarak seçilen Erkan Homko, ticaret, halk pazarları, toprak ve tarla yollarının bakım ve onarımı ile sokak hayvanlarından sorumlu olarak görev yapacak. Homko ayrıca Kozluca yerel meclis sorumluğu görevini de üstlendi.

Embiye Efendi: Şiroko köyünden meclis üyesi seçilen Embiye Efendi, Mustafçova yerel meclis sorumluluğunun yanı sıra kamu alanlarının ışıklandırılması, trafik düzenlemesi, gençlik, eğitim, kültür ve spor ile sosyal yardım merkezinden sorumlu olacak.

Beş belediye başkan yardımcısı da her türlü resmi evrakı imzalama ve resmi nikah kıyma yetkisine sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu