Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Erdem Hüseyin’den seçmenlerine teşekkür

10/10/2023

8 Ekim Pazar günü yapılan seçimleri birinci sırada bitiren Kozlukebir Belediye Başkanı Adayı Erdem Hüseyin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı video paylaşımında seçmenlerine teşekkür etti.

Erdem Hüseyin’in mesajında şu ifadelere yer verildi:

“8 Ekim Pazar günü yapılan yerel seçimlerde bizlere, Birlik listemize vermiş olduğunuz büyük destekten dolayı hepinize tek tek teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum.

Vermiş olduğunuz yaklaşık 4.500 oy ile 9 yıllık iktidar partisini geçerek seçimlerin ilk turunu birinci sırada bitirmemizi sağladınız. Başta Sirkeli bölgesi olmak üzere Hemetli bölgesi ve Mehrikoz bölgesinde Birlik listemiz seçimi birinci sırada tamamlayarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Muhalefet partilerinin birlikte almış olduğu yüzde 66,5’luk oy oranı artık Kozlukebir belediyesi halkının net bir şekilde bir değişim istediğinin mesajını vermiştir. Seçime ilk defa katılan ve centilmence çok güzel bir mücadele ortaya koyan Tarkan Multaza arkadaşımızı ve ekibini tebrik ediyorum.

Seçimlerin ilk turunda elde etmiş olduğumuz bu büyük başarıyı 15 Ekim 2023 pazar günü seçimlerin ikinci turunda elde etmek istiyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu