Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Ahmet Kurt’tan ilk mesaj: “Sen kazanacaksın, kaybeden olmayacak”

10/10/2023

Mustafçova Belediyesi Büyük Birlik Kardeşlik Hareketi Başkanı ve Başkan Adayı Avukat Ahmet Kurt, 8 Ekim yerel seçimleri sonrası, ikinci tur seçimlerinde seçmenlerinden destek istedi.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan başkan adayı Ahmet Kurt, “8 Ekim Pazar günü sandıktan çıkan sonuç için, kadrom ve arkadaşlarım adına, değişim umudunu yüreğinde taşıyan bütün belediye sakinleri adına teşekkür ediyorum. *Bir değişim istediğinizin mesajıydı bu.* Bu mesajı üzerimize aldık ve herkesin kazanması için kaldığımız yerden, daha kararlı, daha azimli ve daha kardeşçe çalışmaya devam ediyoruz. Gerçekleşecek olan 2. Tur Seçimleri’nde daha önce oyunuzu nereye verdiğinizden bağımsız olarak talep ediyoruz. 8 Ekim 2023 tarihinde, hangi başkan adayına, hangi harekete destek vermiş olursanız olun, biz oyunuza talibiz, desteğinizle her bir belediye sakinine hizmet etmeye talibiz” ifadelerine yer verdi.

“Amacımız, gayemiz, seçim kazanıp kaybeden tarafı tahrik etmek değildir” diyen başkan adayı Kurt açıklamasında şlunları kaydetti:

“Milletimizi politize etmek de değildir. Biz, çalışma prensiplerimizle, hizmeti en iyi şekilde verecek olan bir kadro ve ekipten oluştuğuna inanıyoruz. Bundan ötesi yok. 8 Ekim’e kadar kampanyamız nasıl kardeşçe ve bayram havasında geçmişse, önümüzdeki 6 gün boyunca da öyle olacak, 15 Ekim akşamından sonra sonuç ne olursa olsun öyle olmaya devam edecektir.

Bu süreçte; köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak gezeceğiz ve kendimizi daha iyi tanıtmak kaydıyla desteğinizi isteyeceğiz. Büyük Birlik Kardeşlik Hareketi’ne yakışanı yapacak, 15 Ekim’den sonra da milletimizin rozetini takacağız.

Değerli belediye sakini, sen kazanacaksın, milletimiz kazanacak. Kaybeden olmayacak.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu