Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Tarkan Multaza seçim startını verdi

21/09/2023

Kozlukebir Belediye Başkan Adayı ve Umut Listesi Başkanı Tarkan Multaza, 21 Eylül Perşembe akşamı seçim bürosunun açılış programı kapsamında aday tanıtım toplantısı düzenledi.

Aslen kendi köyü olan ve Kozlukebir belediyesinin büyük köyleri arasında yer alan Domruköyünde düzenlenen programa, başta Umut listesinde yer alan meclis üyesi adayları olmak üzere, bölge halkı yoğun ilgi gösterdi.

“SİZLER HİZMETLERİN EN İYİSİNE, EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ”

Açış programı kapsamında bir konuşma yapan başkan adayı Tarkan Multaza konuşmasına, “Belediyemizin güzel insanları, sizler hizmetlerin en iyisine, en güzeline layıksınız. Sizler şimdiye kadar hakkettiğiniz hizmeti alamadınız. Bölgemiz potansiyel seviyesine ulaşmadı, hala daha en temel ihtiyacımız olan su ve yol sorunlarını konuşuyoruz. Çevre belediyeler yeni iş imkanları sağlayacak ve bölgeyi kalkındıracak projeler yaratıp, hayata geçirirken biz hala, 2023 senesinde su sorunu ile uğraşıyoruz. Zaten açılması gereken yollar açıldığında, zaten köylerimizde içme suyu sorunu bulunmaması gerekirken bir köye yeni pomona takıldığında seviniyoruz, memnun oluyoruz. Tarlalarımızı hala sulamakta zorluk çekiyoruz. Resmen dünyayı 50 yıl geriden takip ediyoruz” diyerek başladı.

Umut listesi olarak çok iyi bir ekip kurduklarını kaydeden Multaza, “Biz listemizi, sadece seçimi kazanmak için değil, belediye yönetimine geldiğimiz takdirde “beş yıl boyunca halkımıza en güzel hizmeti nasıl yaparız?” düşüncesi ile oluşturduk. Bizim için listelerin kaç kişiden oluştuğunun bir önemi yok, önemli olan sizlere hizmet edecek kadroları oluşturmak. Biz de bunu başardığımıza inanıyoruz. Bizim listeyi kurarken ki amacımız, sadece seçim kazanmak değil, seçildikten sonra halkımıza, sizlere karşı mahcup olmamaktır. onun için en genç, en dinamik, en kaliteli ve en temiz listeyi biz oluşturduğumuza inanıyoruz. İktidar olduğumuzda omuzumuza yüklenecek olan bu ağır yükü taşıyacak güçlü bir liste oluşturmayı amaçladık ve bugün bu amaca ulaştığımızı görüyoruz. Artık umutlarla dolu zaferimizi kutlamaya çok az” diye konuştu.

Önceki dönemlerde Doğu Makedonya Trakya Eyaleti’nin çeşitli kademelerinde görevlerde bulunduğunu hatırlatan Multaza, buradaki tecrübelerinin Kozlukebir belediyesi sakinlerine hizmet olarak geri sunmayı amaçladığını belirtti.

“ZAFER İNANANLARIN OLACAKTIR”

En iyi hizmeti sunabilmek için hangi kapıyı çalacağımızı, sorunlarımızı, nasıl ve nerede arayacağımızı çok iyi biliyoruz” diyen Multaza sözlerine şöyle devam etti:

“Biz kendimize güveniyoruz, sizler de bize güvenin, inanki bu güveniniz boşa çıkmayacaktır. 8 Ekim de kaybetsek de, kazansak da işimizin sizlerin sorunlarının takipçisi olacağız. Ama biz inanıyoruz. Zafer inananların olacaktır. Zafer UMUT’larımızın, ümitlerimizin gerçeğe dönüştüğü zaman çok yakın. Bu akşam sizlerin yüzünüzdeki o samimiyeti, o heyecanı görüyorum, bu da bizlere ayrı bir güç veriyor. Bunun için sizlere minnettarım. Hepiniz, sağolun var olun.”

“BÖLGEMİZİ VE İNSANIMIZI HİÇ BİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Son olarak belediye başkan adayı Tarkan Multaza sözlerini, “Bölgemizi ve insanımızı hiç bir zaman yalnız bırakmayacağız. Şimdiden daha güzel yarınlar için, başarımız Kozlukebir belediyemize hayırlı olsun. Kozlukebir belediyesi başkanlığı için yarışacak tüm aday arkadaşlarıma, başkanımız sayın Rıdvan Ahmet ve sayın Erdem Hüseyin ve ekip arkadaşlarına başarılar dilerim. Bu akşam buraya katılan tüm halkımıza ve sizlere çok teşekkür ediyorum, hepinize saygı ve selamlarımı iletiyorum” diyerek tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu