Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Demokratik Güç listesi seçim bürosunu açtı

19/09/2023

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet’in liderliğinde Demokratik Güç listesinin seçim bürosunun açılışı gerçekleşti.

Kozlukebir köyünde düzenlenen açılış program kapsamında ilk olarak, Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet’in seslendirdiği bir sinevizyon gösterimi sunuldu.

Ardından belediye başkanı Rıdvan Ahmet, katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Kozlukebir belediyesinin hayata geçirdiği projelerden bahseden başkan Rıdvan Ahmet, bölgedeki tarım arazilerini sulamaya yönelik belediyin önemli alt yapı projelerine imza attığını belirtti.

“SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN DERDİMİZ VAR”

Önümüzdeki dönem hedeflerinin bu kapasiteyi daha da arttırma yönünde çalışmalarda bulunacaklarını söyleyen Ahmet, “Önümüzdeki dönem hedefimiz, 60 bin dönüm araziyi sulama yönünde alt yapı projelerine imza atmayı planlıyoruz. Sulama noktalarının sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Sizlere hizmet etmek için derdimiz var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Girişimişerimiz neticesinde köylerimizdeki içme suyunun denetimlerini arttırmak ve bu alandaki çalışmalarımızı en iyi seviyeye getirmektir” diye konuştu.

“YAPARSAK BİZ YAPARIZ, DEMOKRATİK GÜÇ LİSTESİ YAPAR”

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krize rağmen, Kozlukebir belediyesi halkını belediye hizmetlerinden mahrum bırakmadıklarını belirten başkan Rıdvan Ahmet sözlerine şöyle devam etti:

“İş bilenin, kılıç kuşananındır. Hizmet işi, bizim işimizdir. Yaparsak biz yaparız, Demokratik Güç listesi yapar. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krize rağmen belediyenin hizmetlerinde yalnız bırakmadık. Biz laf üretmiyoruz, iş üretiyoruz. Önümüzdeki dönemde Domruköy Kapalı Spor salonunu tam teşekküllü bölge halkımızın hizmetine sunacağız. Bizler sizler için çok iş ürettik, lafa bakmadı devamlı iş ürettik. 36 köyümüzde, 46 adet çocuk parkını çocuklarımızın hizmetine sunduk.”

“KOZLUKEBİR BELEDİYEMİZ İÇİN YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞİMİZ VAR”

Gelen talepler doğrultusunda, 24 Azınlık ilkokulunun gerekli ihtiyaçlarını giderdiklerini kaydeden başkan Ahmet, “2014 yılında iktidarı 10 milyon euro bütçe ile devraldık. Şu anda belediyemizin bütçesi 23 milyon euro. Önümüzdeki dönemde bunu 30 milyon euroya çıkarmayı hedefliyoruz. Davası olmayanın sevdası olmaz. Sevdası olmayanın davası olmaz. Rabbimiz, hepimizi bu dava yolundan ayırmasın. Bu şarkımız burada bitmeyecek, Kozlukebir belediyemiz için yapacağımız çok işimiz var. Başaracak daha çok hedefimiz var, yürüyecek çok yolumuz var” görüşlerine yer verdi.

Daha sonra Demokratik Güç listesinde yer alan meclis üyesi adayları tanıtıldı. Daha sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Son olarak Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ve meclis üyeleri meclis üyeleriyle birlikte açılış kurdelasını kesti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu