Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Birlik Listesi Başkanı Erdem Hüseyin seçim bürosunu açtı

18/09/2023

Kozlukebir Belediyesi ana muhalefet ve Birlik Listesi Başkanı Erdem Hüseyin, seçim bürosunun açılış töreni düzenledi.

Sirkeli köyü meydanında düzenlenen açılış törenine, başta listede yer alan meclis üyesi adayları ve muhtar adayları katılırken, bölge sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Törende ilk olarak meclis üyesi adayları tanıtıldı, daha sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Ardından Birlik Listesi Başkanı Erdem Hüseyin katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı.

İlk olarak açılış törenine katılan bölge halkına teşekkür eden Erdem Hüseyin, Birlik listesinin 2019 yılında 184 kişiyle kurulduğunu ve bu gün itibariyle 260 kişilik bir ekiple Rodop ilinin en büyük listesini oluşturduklarını dile getirdi.

“İKTİDAR OLDUĞUMUZDA YANLIŞIMIZI GÖRDÜĞÜNÜZDE BİZLERİ DE ELEŞTİREBİLİRSİNİZ”

Birlik listesi olarak iktidarı geldikleri takdirde, daha sıkı bir çalışma içinde olacaklarını ve tüm imkanları faydalı bir şekilde kullanarak durmadan çalışacaklarını belirten Erdem Hüseyin sözlerine şöyle devam etti:

“İnsanlarımızın ihtiyaçlarına hiçbir zaman sırt çevirmeden kulak tıkamadan genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli ekibimizle belediyede halkın çıkarları doğrultusunda hizmetimizi sürdüreceğiz. Bizler şu anda ana muhalefet olarak tabii ki yapılmayanların veya eksiklerin ya da yanlış yapılanların karşısında durup eleştirimizi yapacağız. Bu güne kadar tüm gerekli yapıcı eleştirilerimizi ve gerekli önerilerimizi saygı çerçevesinde yaptık. Bu bizim temel vazifemizdi. İktidar olduğumuzda yanlışımızı gördüğünüzde bizleri de eleştirebilirsiniz çünkü ancak bu şekilde daha doğru yere gereken hizmetler ulaşmasını sağlamış olursunuz.”

“BİZ BİR OLUP BİRLİK OLUP SESİNİZİ, SESİMİZİ DAHA GÜÇLÜ DUYURMAK İÇİN BURADAYIZ”

Her seçmenin olumlu yada olumsuz görüş ve fikirlerinin kendileri için çok önemli olduğunu hatırlatan Erdem Hüseyin, “Her bir seçmenin olumlu veya olumsuz görüşleri, fikirleri bizler için çok değerlidir, eksik gördüğünüz yanlış düşündüğünüz her şeyi çekinmeden, şahsıma ya da meclis üyesi adayı arkadaşlarımıza ya da muhtar adaylarımıza söyleyebilirsiniz. Βizler hizmeti daha arttırmak ve mümkün olanın en iyisini yapmak için belediye başkanlığına talibiz. Biz bir olup birlik olup sesinizi, sesimizi daha güçlü duyurmak için buradayız sizin desteğinizle bunu en iyi şekilde yapacağımıza inancımız tam. Αlgı oyunlarına kapılmadan, birlik beraberlik içinde kardeşçe, dostça, doğruluktan dürüstlükten ayrılmadan seçim dönemini sürdüreceğiz” diye konuştu.

“KALBİNE DOKUNMADIĞIMIZ KİMSENİN BİZİ DESTEKLEMESİNİ BEKLEYEMEYİZ”

Başkan adayı Erdem Hüseyin konuşmasına şöyle devam etti:

“Biz Birlik Partisi olarak birlik ve beraberliği savunacağız. Ayrıştırıcı bir dil kullanmadan, kimseyi kötülemeden, kimseye çamur  atmadan sadece kendi ilkelerimizi anlatarak seçmeni doğru karar vermeye, bizim yanımızda olmaya ve bize destek vermeye davet edeceğiz. Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız, kalbine dokunmadığımız kimsenin bizi desteklemesini bekleyemeyiz. Siyaset adı altında komşumuzla, köylümüzle tartışmadan sakin kalıp dürüst ve kaliteli siyaseti bölgemize benimseteceğiz. Allahın izniyle sizin de desteğinizle bunu hep birlikte başaracağız. 1 Ocak Pazartesi günü gelip iktidara geçtiğimizde bize oy veren ya da vermeyen, bizi destekleyen veya desteklemeyen demeden; ayrım yapmadan herkese hizmet edeceğiz.”

Son olarak Erdem Hüseyin sözlerini, “Rıdvan ağabeyim de kazansa, Tarkan kardeşim de kazansa, kazanan Azınlığımız ve Kozlukebir belediyesi halkı kazanacaktır” diyerek tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu