Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Yassıköy Belediye başkan adayları liste çalışmalarını tamamladı

02/09/2023

Rodop ilinin Yassıköy belediyesinde 8 Ekim tarihinde yapılacak yerel seçimlerde iki liste yarışacak.

Yerel seçimlerde yarışacak listelerden biri Avukat Caner İmam’ın liderliğinde BİRLİKTE” listesi olurken, diğer listesi ise Mehmet Mehmet’in liderliğinde kurulan “GÜÇLÜ BİRLİKTELİK” listesi olacak.

Her iki belediye başkan adayı, 8 Ekim seçimleri için listelerini tamamladıklarını kamuoyuna yaptıkları yazılı bir açıklama ile duyurdular.

Avukat Caner İmam liderliğinde BİRLİKTE Listesinin yaptığı açıklama şöyle:

Yeni Yassıköy Belediyesi için “BİRLİKTE” Yassıköy Belediyesi’nin yönetimine talip olan listemizin dosyası bugün tamamlandı. Kolektif çabamızın gücünü vurgulamak için ekibimizi bir araya getiren listemize “BİRLİKTE” adını vermeyi seçtik. “BİRLİKTE” ekibimiz, gerçek anlamda bölge halkımızın değerini ve takdirini kazanmış mükemmel insanlardan oluşmaktadır.

Hepimiz bölgemize duyduğumuz aşırı sevgiyle bir aradayız. Belediyenin ve ihtiyaçlarının merkezde olduğu ortak bir vizyonda birleşiyoruz. Belediyeyi yıkıcı gidişatın ve köhneliğin dışına çıkarma ihtiyacında birleşiyoruz. Dünkü felaketle mutlak ve dikey farklılaşmayla birleştik. Geleceğin belediyesini BİRLİKTE yeniden inşa edelim. Belediyemizi güçlü ve pozitif bir referans noktası haline getirmek istiyoruz. Yaşamaya, yatırım yapmaya, hayal etmeye değer bir belediye.

Işığımız her türlü karanlığı aydınlatacak güçtedir.Bizler “BİRLİKTE” ekibi olarak, halkımızın geleceğine ışık olacağız. Bu çabaya yüreğini ve ruhunu ortaya koyan herkese tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Onlar, 8 Ekim 2023 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde kazananın Yassıköy Belediyesi olacağını doğruluyorlar! Zafer için hep “BİRLİKTE.”

Mehmet Mehmet liderliğinde “GÜÇLÜ BİRLİKTELİK” Listesinin yaptığı açıklama şöyle:

“Listemizin tamamlandığını ve yasal prosedürlere uygun olarak sonuçlandırıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bize güvendikleri ve bizimle bu yola baş koydukları için Yassıköy Belediyesi halkına tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz. Yassıköy Belediyesi’nde yeni bir başlangıç için büyük mücadeleyi hep birlikte vereceğiz.

Gerçekten bağımsız ve demokratik bir birlik olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz. Önyargılar ve dışlamalar olmadan, yalnızca Belediyemizin ilerlemesi ve refahı adına, hepimiz birimiz için, birimiz hepimiz için diyoruz. Geçmişi artık geride bırakıyoruz.

Ekibimizle birlikte mümkün olduğu kadar çok hemşehrimizle konuşarak fikir ve önerilerimizi, kaygılarımızı, Belediyemize dair umutlarımızı aktarmaya çalışacağız. Belediyemiz için başlattığımız bu mücadelemizde hepinizi bizlere destek olmaya davet ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu