Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Trakya Spor K 15 Futbol Akademisi’nden  İskeçe Müftülüğü ve İskeçe Türk Birliği ziyareti

14/07/2023

Dr. Sadık Ahmet Futbol Turnuvasına katılmak üzere, Selanik’ten Batı Trakya’ya gelen Trakya Spor K 15 Futbol Akademisi İskeçe’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Selanik’te yaşayan Batı Trakyalı Türklerin kurduğu Selanik A.O. Thrakis Futbol akademisi oyuncu ve yöneticileri 12 Temmuz Çarşamba günü İskeçe’de bir dizi ziyarette bulundu.

Ziyaretle ilgili olarak İskeçe Türk Birliği’nden yapılan açıklamada, “Selanik’teki Trakya Futbol Takımı K15 Akademisi, İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti. Misafir gençler İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu’ndan dernek hakkında bilgi aldı. Ziyaretten dolayı Selanik’ten gelen ekibe teşekkür ederiz.” ifadelerin e yer verildi.

İskeçe Müftülüğünü ziyaret eden Selanik A.O. Thrakis K15 Futbol Akademisi ekibi Müftü Mustafa Trampa ile samimi bir görüşme gerçekleştirdi.

Ziyarete ilişkin İskeçe Müftülüğü’nden yapılan açıklamada “Selanik A.O. Thrakis K15 Futbol Akademisi, 12 Temmuz 2023 Çarşamba günü Müftümüz Trampa’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Selanik A.O. Thrakis K15 Futbol Akademisi, Müftümüze çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Müftümüz Trampa da kendilerine bir dizi tavsiyelerde bulundu ve gayretlerinden dolayı onları tebrik etti. Son olarak, Müftümüz Trampa genç ziyaretçilere başarılar diledi ve desteklerini ifade etti” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu