Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Trakya Üniversitesi’ne yurtdışından öğrenci kabulü başvuruları başladı

23/06/2023

Türkiye’de Edirne Trakya Üniversitesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı yurtdışından Öğrenci Kabulü Başvurularının 23 Haziran 2023 tarihinden itibaren başladığını duyurdu.

Konuyla ilgili Trakya Üniversitesinin resmi web sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yurtdışından Öğrenci Kabulü Başvuruları 23 Haziran 2023 tarihi saat 10.00 itibari ile https://yobasvuru.trakya.edu.tr adresinden online olarak “Diploma Notu” üzerinden alınmaya başlayacaktır. Şahsen veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adayların sağlıklı bir başvuru yapabilmesi için duyurularımızı dikkatle takip etmesi ve gerek duyulduğunda Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Uluslararası Öğrenci Ofisi’ne veya Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına e-posta veya telefon ile ulaşılması önemle rica olunur. İletişim: student@trakya.edu.tr

Üniversitemize Yurtdışından Öğrenci Kabulü Başvuruları, bireysel ve ücretsiz olup, sizlere ücret karşılığında başvuru yapacağını, yardımcı olacağını, üniversitemize yerleştirilmenizi sağlayacağını iddia eden kişilere ASLA İNANMAYINIZ!”

Daha ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://oidb.trakya.edu.tr/news/2023-2024-egitim-ogretim-yili-yurtdisindan-ogrenci-kabulune-iliskin-duyuru

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu