Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Fenerbahçeliler Derneği için akıl verenler dut yemiş bülbüle döndüler

16/06/2023

Geçtiğimiz günlerde hakkında kapatılma davası açılan Rodop İli Tek Hakimli Asliye Hukuk Mahkemesi kararını açıkladı. Davayı açan savcı itiraz başvurusunu geri çekti ve dava kapandı.

Dava öncesi sosyal medya üzerinden daha mahkeme kararı çıkmadan, ‘Batı Trakya’ kelimesinden rahatsız olmuşlar ki; bununla ilgili ve kapatma davasına ilişkin ilginç ve son derece tutarsız açıklamlarda bulunmuşlardı.

Herkes şunu iyi bilmelidir ki; Bazı GAFİLLER, Batı Trakya Fenerbahçeliler Derneğinin isminde ‘Batı Trakya’ ifadesinden dahi bulunmasından rahatsız olmuşlardı. Malum çevreler tarafından, derneğin farklı bir isimde kurulabileceği yorumları yapılmıştı.

Mahkeme konuyla ilgili kararını 14 Haziran Çarşamba günü açıkladı. Bölyece karardan memnun olmayan içimizdeki bazı AHMAKLAR da dut yemiş bülbüle döndüler.

Bu Azınlıkta artık kişi kendisinin bile ne olduğuna karar vermekten korkan beyinlerin güdümüne girmemelidir. Batı Trakya Türk Azınlığının fertleri bu düşüncede olan zatlara her zaman gereken cevabı vermiştir, bundan sonra da vermeye hazırdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu