Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Sibel Mustafaoğlu TİAD yönetimiyle görüştü

28/04/2023

PASOK-KİNAL Rodop ili milletvekili adayı Sibel Mustafaoğlu, Trakya İşadamları Derneği (TİAD) yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

26 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilen görüşme sonrası milletvekili adayı Sibel Mustafaoğlu, sosyal medya hesabından yaptğı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Trakya İşadamları Derneği (TİAD) Yönetim Kurulu üyelerinin daveti üzerine TİAD genel merkezinde bir araya geldik. Esnaf ve İşadamlarının bölgenin ekonomik kalkınmasına yönelik önemli rolünün olduğunu ifade ettiğim toplantıda, bu yönde birlikte yapabileceĝimiz çalışmaları değerlendirdik. Gittiğim her yerde, esnaf ve işletmelerin, iş adamlarının desteklenmesi, büyümesi ve bölgedeki istihdamın bu şekilde arttırılması yönünde gerekli çalışmaları yapıp, BIRLIKTE yanyana hareket edeceĝimi ifade ettim. Rodop Valiliğinde ve Gümülcine Belediyesinde görev yaptığım dönemlerde de iş dünyasıyla birlikte, bu yönde birçok çalışmaya imza attığımı ayrıca belirttim. 21 Mayıs’tan sonra da Yunanistan meclisiden, bölgemizin iş adamlarına her türlü destegi vereceĝimi ve hep birlikte bölgemize umutun geri gelmesi için mücadele edeceğimizin altını çiziyorum.

Tekrar nazik davetleri için TIAD Yönetim Kurulu Başkanı sevgili Mehmet Faik (Molla Ahmet) abime ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu