Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Kozlukebir köyünün tanınmış esnaflarından Mehmet’in, üçüncü şubesinin açılış töreni yapıldı

19/03/2023

Kozlukebir köyünün tanınmış esnaflarından Mehmet Mehmet’in yeni işyerinin açılışı 19 Mart Pazar günü kalabalık bir tören eşliğinde gerçekleşti.

Aile üyelerinin de hazır bulunduğu açılış töreninde kurdeleyi Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif, Doğu Makedonya Trakya Eyalet Başkan Yardımcısı Ahmet İbram, Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet keserken, duayı ise Kozlukebir köyü imamı Hasan Mehmet yaptı.

Açılış törenine başta Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif olmak üzere, Doğu Makedonya Trakya (DMT) Eyalet Başkan Yardımcısı Ahmet İbram, Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, meclis üyesi Rukiye Rızgıç, DMT Eyalet meclis üyesi ve Kozlukebir Belediye Başkan adayı Tarkan Multaza, SİRİZA Rodop milletvekili adayı ve SİRİZA Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Özgür Ferhat, Kozlukebir köyü İmamı Hasan Mehmet, din görevlileri İbrahim Yusuf ve Mehmet Haseki’nin yanı sıra çok sayıda soydaş katıldı.

Bir çok ürün çeşidini müşterinin hizmetine sunan işletmede, ev eşyaları, elektrik malzemeleri, bahçe malzemeleri, çeşme çeşitleri, okul malzemeleri, banyo malzemeleri, temizlik malzemeleri ve diğer benzer ürünler satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu