Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Başta köyüm Küçük Müsellim, ve tüm Kozlukebir belediyesi halkına gönülden teşekkür ederim”

10/01/2023

2014 ve 2019 yerel seçimlerinde Kozlukebir Belediyesine bağlı Küçük Müsellim köyünden belediye meclis üyesi seçilen Hüseyin Mustafa, önümüzde 2023 yılı yerel seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ve Demokratik Güç listesinde yer alan ekip arkadaşlarına teşekkür eden Hüseyin Mustafa yaptığı yazılı açıklamada, “Beni bu göreve layık gören başkanıma ve tüm Demokratik Güç listesindeki ekip arkadaşlarıma, teşekkür ederim. Başta beni asla yalnız bırakmayan büyük destek veren köyüm Küçük Müsellim, ve tüm Kozlukebir belediyesi halkına gönülden teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Hali hazırda meclis üyesi olan Hüseyin Mustafa’nın yaptığı açıklama şöyle:

“Kozlukebir Belediye Meclis üyesi seçilen Hüseyin Mustafa, önümüzde 2023 yılı yerel seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Değerli Kozlukebir belediyesi mensupları. Batı Trakya’mızım fedakar insanı. İlk defa 2014 yılında aday olduğum Kozlukebir belediye seçimlerinde 550 oyla meclis üyesi seçildim ve doğup büyüdüğüm bu topraklarda hizmet etme fırsatı buldum.

İkinci dönem 2019’da aday olduğum belediye seçimlerinde tarihi oy oranıyla, hala unutamadığım büyük destekle 1031 gibi yüksek oyla ikinci defa meclis üyesi seçildim.

Malum 2023 yine bir seçim yılı buradan belirtmek isterim ki; önümüzdeki ekim ayında yapılacak seçimlerde aday olmayacağım. Beni bu göreve layık gören başkanıma ve tüm Demokratik Güç listesindeki ekip arkadaşlarıma, teşekkür ederim. Başta beni asla yalnız bırakmayan büyük destek veren köyüm Küçük Müsellim, ve tüm Kozlukebir belediyesi halkına gönülden teşekkür ederim. Seçimlerde yer alacak bütün adaylara başarılar dilerim, kazanan Batı Trakya kazanan Kozlukebir belediyesi olmasını temenni ederim. Allah izin ederse inşallah ileride bir gün yine hizmet etme sevdasıyla. Sağolun varolun.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu