Teknoloji

Casper Excalibur’dan yeni performans monitörü! – Teknokulis

27/10/2022

[ad_1]

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, güncel teknolojileri tasarımlarla buluşturduğu ürünlerini tüketicilerine sunmaya devam ediyor. Oyun tutkunları ve performans arayışında olan profesyonelleri mutlu etmeyi ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen marka, 200Hz yenileme hızı, 1ms tepki süresi ve kavisli ekrana sahip yeni Excalibur 23.8″ monitörünü satışa çıkardı.

Mücadeleci oyunların heyecanını gerçekçi yaşamak isteyen oyunseverler ile daha canlı ve net renklerle verimli çalışmalara imza atmak isteyen profesyonellerin ortak arayışı güçlü ekranlar. Güçlü performansın trend tasarımlarla buluştuğu monitörlere sahip olmak ise tüketiciler için hayal olmaktan çıkıyor. Oyun tutkunları ve profesyoneller için birbirinden üstün özellikleri ve şık tasarıma sahip yüksek performansa sahip ekranları üreten Casper Excalibur, her zaman bir adım önde olmayı isteyen kullanıcılar için yeni Excalibur 23.8″ monitörünü kullanıma sundu.

Oyunseverleri ve profesyonelleri heyecanlandıran kavisli monitör

Daha zengin renkler, daha net detaylar ve daha hızlı performansı monitörlerde görmek isteyen birçok kullanıcının çağrısına tasarladığı trend monitörlerle kulak veren Casper Excalibur, yepyeni 23.8″ kavisli gaming monitörü ile tüketicilerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Hem oyunlar hem de profesyonel kullanımlar için üstün performans sağlayan Excalibur 23.8″ monitör, verimli çalışmayı ve keyifli oyun oynamayı bir bütünlük içerisinde sunabiliyor. Canlı renklerin net halini sunan, kullanıcıya oyunun içerisinde olma hissini yansıtan Excalibur 23.8″ monitör, AMD FreeSync, NVDIA G-sync, Low Blue Light, Over Drive ve Flicker Free gibi en iyi deneyimi en konforlu şekilde sunabilmek adına tüm ekran teknolojilerini de bünyesinde barındırıyor.

[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu