Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesine ön kayıtlar randevusuz yapılacak

06/06/2022

İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesi Encümen Heyeti tarafından yapılan açıklamada ön kayıt işlemlerinin Covid-19 kısıtlamalarının kaldırılmasından dolayı randevu alınmadan yapılacağı bildirildi.

Encümen Heyeti sosyal medyada şu açıklamayı yaptı:

İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesinde önümüzdeki yıl (2022-2023 eğitim-öğretim yılında) Orta 1’inci sınıfa gidecek öğrenciler için ön kayıtlar 10 Haziran Cuma günü başlayıp 20 Haziran Pazartesi günü sona erecektir.

Okul idaresi ön kayıt işlemlerinin Covid-19 kısıtlamalarının kaldırılmasından dolayı randevu alınmadan yapılacağını açıkladı.

Ön kayıt işlemleri öğrencinin annesi veya babası tarafından yapılabilecektir. Kayıt işlemleri esnasında anne veya babanın kimliğini (Ταυτότητα) yanında bulundurması gerekir. Mümkünse öğrencinin adı ve soyadının açıkça yazılı olduğu resmi bir evrak bulundurulması veya öğrencinin ad ve soyadının resmi evraklarda olduğu gibi hatasız beyan edilmesi gerekmektedir.

Ön kayıt esnasında velilere gerekli tüm açıklamalar yapılacaktır.

10 Haziran ile 20 Haziran arasında şu günlerde kayıt işlemleri yapılacaktır:

-10 Haziran Cuma

-14 Haziran Salı

-15 Haziran Çarşamba

-16 Haziran Perşembe

-17 Haziran Cuma

-20 Haziran Pazartesi

Yukarıda belirtilen ön kayıt tarihlerinde ön kayıt yaptırmayanların okulumuza kaydedilmesi mümkün olmayacaktır. Bu vesileyle kayıt tarihlerinde mutlaka okula gelerek çocuklarımızın kaydını yapalım.

İlkokuldan mezun olan tüm evlatlarımızı İskeçe Azınlık Ortaokulu’na bekliyoruz. Okulumuza sahip çıkalım. Geleceğimize sahip çıkalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu