Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Meclis toplantılarını çok özlemişsin, emin ol biz de seni çok özledik”

20/05/2022

Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin, Cemil Kabza’nın yüzyüze toplantı talebine cevap verdi.

Delihüseyin açıklamasında Yunanistan çapında telefon usulü ile meclis toplantısı yapan başka belediyelerin olduğunu belirterek, Kabza’ya yönelik “Müfteri ve “Yalancı” ifadelerini kullandı.

Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Sevgili Kabza !!!

Gördüğüm kadarıyla bizleri çok özlemişsin.

Gazete gazete dolaşıp yalanlarla etrafı süslemenden bunu anlıyorum.

Bu da hızınızı kesmemiş ve bizlere gönderdiğiniz yazıyı bizler daha okuma fırsatı bile bulmadan, size yazılı cevap bile veremeden, hem kendi sayfandan hem de birçok basın kuruluşuna hızlıca ulaştırmak için feveran içinde hareket etmişsin…

Yangından neyi kurtarmaya çalıştığını işin doğrusu anlayamadık !!!

Tebrik ediyorum seni. Gerçekten bu toplum için BÜYÜK mücadeleler veriyorsun diye düşünüyorum.

Basına yaydığın yazıda, Bizleri özlediğini anlatmaya çalışıyorsun… Meclis toplantılarını da çok özlemişsin…

EMİN OL Kİ BİZ DE SENİ ÇOOOK ÖZLEDİK !!!

Hassaten biz, sizin geçen 5 yıllık dönemde neleri yapamadığınızı YÜZÜNÜZE HAYKIRMAK için özledik.

Sizin beş yıl içinde yapamadıklarınızı, bizlerin iki buçuk yıl içerisinde NASIL YAPABİLDİĞİMİZİ yüzünüze haykırmak için özledik…

Sizin bu davetinizi ve uzattığınız bu eli asla geri çevirmeyecek, boş bırakmayacağız…

Sizin yönetiminizde BU TOPLUMUN HEBÂ OLAN 5 yılını geri kazanabilmek için nasıl büyük gayret içinde mücadele ettiğimizi YÜZÜNÜZE HAYKIRMAK İÇİN ÖZLEDİK.

Sizin yönetiminiz döneminde bir türlü başlayıp bitiremediğiniz, ihalesini dahi yapamadığınız birçok işin, nasıl hem finansmanının sağlanabildiğini, hem ihalesinin nasıl yapılabildiğini, hem de işin icraata nasıl dökülebildiğini, keyif içinde YÜZÜNÜZE HAYKIRMAK İÇİN ÖZLEDİK…

Halkımıza yıllarca söylediğiniz Yalan ve Dolanlarınızı GÖZÜNÜZÜN İÇİNE BAKA BAKA size SÖYLEMEK İÇİN ÖZLEDİK…

Bundan sonraki toplantılarda sizlerle yüz yüze görüşmek için ben de büyük bir heyecan içerisinde olacağım ki yaptıklarımızı size tek tek haykırabileyim.

Bir de sizin için ufak bir hatırlatmada bulunmak istiyorum ki Necip milletimiz nasıl güzel yalanlar söyleyebildiğinizi ve müfteri olduğunuzu de tekrar hatırlasın.

Hani diyorsunuz ya basına gönderdiğiniz yazınızda… “Yunanistan çapında bu şekilde toplantılarını yapan tek belediyeyiz ” diye…

İşte size çok uzağa gitmeden ilimizdeki durumu aktararak, MÜFTERİ OLDUĞUNUZU, YALANCI OLDUĞUNUZU, tekrar bu fırsatla haykırmak istiyorum.

Belki utanırsınız umuduyla…

İskeçe ilinde 4 tane belediye var. İskeçe’deki 4 tane Belediyenin 2 tanesi bile yasaların belirttiği gibi meclis toplantılarını bizim yaptığımız gibi telefon usulüyle yapıyor.

Yunanistan çapında ise bizim gibi toplantılarını telefon usulüyle yapan onlarca belediye sayısını ise varın siz düşünün…

Daha önce söylediğim gibi MÜFTERİSİNİZ YALANCISINIZ…

Sayın Kabza,

O zaman sizlere müjdeli bir haber vereyim ki şu MÜFTERİ ve YALANCI olma durumundan sizi kurtarmış olayım…

Artık mademki birbirimizi bu kadar çok özlemişiz, mademki birbirimize bu kadar hasret kalmışız, o zaman YARINDAN SONRA ÇIKACAK OLAN TÜM TOPLANTI DAVETİYELERİ SİZLERE YÜZYÜZE TOPLANTILAR İÇİN GELECEKTİR…

SİZİ DÖRT GÖZLE BU TOPLANTILARA BEKLİYOR OLACAĞIZ !!!

Dolayısıyla şu yalan dolan işini de bir bıraksanız çok daha isabetli olacak diye düşünüyorum…

Saygılarımla”

CEMİL KABZA CEVABA CEVAP VERDİ

Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin’in cevabi açıklamasına anamuhalefet Halk Hareketi Başkanı Cemil Kabza’dan cevap gecikmedi.

Kabza cevaba cevap verdiği açıklamada “Sayın Delihüseyin ancak kendisine yakışan uslüpla “acizliğini” örtbas etmek için kelime oyununa soyunmuş, bir kere daha kamuoyunu şaşırtmaya hatta aldatmaya yönelmiştir. Siyasi ahlaktan uzak mı uzak, kibirli, gururlu, saldırganlı, iftiralı uslübunu bu sefer “korku” ve “panik” ile süslemiştir.” ifadelerin eyer verdi.

Kabza ayrıca Delihüseyin’e “Son açıklamalarındaki şahsıma yönelik gerçekle alakası olmayan bütün ithamlarını kendisine AYNEN İADE EDİYORUM.” dedi.

Cemil Kabza cevaba cevap olarak şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili Mustafçova Belediyesi sakinleri,

Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Delihüseyin, dün (yerel yunan basınına) bu sabah da kendi sosyal medya hesabından, meclis toplantılarının meclis salonunda düzenlemediği için yayınladığımız protesto yazısına cevap vermiş.

Sayın Delihüseyin ancak kendisine yakışan uslüpla “acizliğini” örtbas etmek için kelime oyununa soyunmuş, bir kere daha kamuoyunu şaşırtmaya hatta aldatmaya yönelmiştir.

Siyasi ahlaktan uzak mı uzak, kibirli, gururlu, saldırganlı, iftiralı uslübunu bu sefer “korku” ve “panik” ile süslemiştir. Milletin kendisine çoktan notunu verdiğini anlamış, kendi iç kavgalarını ve kendi taraftarlarının tepkilerini örtbas etme çabasına girişmiştir. Kendi “beceriksizliklerini” hasır altı edebilmek için bizleri her zaman olduğu gibi yine “YALAN”la itham etmiştir.

Son açıklamalarındaki şahsıma yönelik gerçekle alakası olmayan bütün ithamlarını kendisine AYNEN İADE EDİYORUM.

Yayınladığımız PROTESTO açıklamamıza kendince gölge düşürmeye gayret ettiği için, açıklamamızı bir kere daha yayınlıyor ve TAKDİRİ Mustafçova Belediyesi sakinlerine bırakıyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu