Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

İTB’nin “PAYLAŞIYORUZ” kampanyası ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor

22/02/2022

İskeçe Türk Birliği’nin (İTB) başlattığı “PAYLAŞIYORUZ” kampanyası çerçevesinde üyelerimiz ve soydaşlarımızın bağışladığı eşyalar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor. İskeçe Türk Birliği Dikiş – Nakış Kurslarında dikilen giysiler ve halk tarafından bağışlanan eşyalar ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere kontrol edilip hazırlandı.

İskeçe Türk Birliği’nde toplanan eşyalar, İskeçe Müftülüğü ile koordinasyon halinde bölgemizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Bu çerçevede toplanan giysiler, İskeçe Müftü Yardımcısı Ahmet Hraloğlu ve müftülüğe bağlı din adamlarına teslim edildi.

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, “PAYLAŞIYORUZ” kampanyası kapsamında giysi bağışında bulunan herkese teşekkür etti. İTB Başkanı Ahmetoğlu, “Müftülüğümüzle ve azınlık kurumlarımızla koordinasyon halinde bölgemizdeki, hatta ekonomik sebeplerle ülkenin farklı yerlerine göç eden ve ihtiyaç sahibi olan insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Bu çalışmayı yürütürken bizlere her zaman destek veren; müftülüğümüze, müftümüz sayın Ahmet Mete’ye, BTAYTD’ne, diğer kurumlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. ‘PAYLAŞIYORUZ’ adı altında başlattığımız ve iki aydır devam eden kampanyamız önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Bu vesileyle kampanyaya destek veren herkese bir kez daha teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu