Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Erdem Hüseyin DMT Başkanlığında görev alan Azınlık üyelerini ziyaret etti

14/03/2024

Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin, Doğu Makedonya Trakya (DMT) Bölge Başkanlığı’nda yeni görev alan Azınlık üyesi Ahmet Osman Pehlivan, Rıdvan Hacı Mehmet ve Rıdvan Molla İsa’yı ziyaret etti.

Erdem Hüseyin yapılan bu ziyaretin, Bölge Başkanlığı ile Kozlukebir Belediyesi arasındaki işbirliğini en üst seviyeye çıkarma amacı içinde olduklarını vurguladı.

Ziyarete ilişkin belediyeden yapılan açıklama şöyle:

“Belediye Başkanımız Ecz.Erdem Hüseyin ekip arkadaşlarıyla birlikte bugün Doğu Makedonya ve Trakya Eyaleti Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu Eyalet Başkan Yardımcısı Ziraat Mühendisi Rıdvan Hacı Mehmet’i, Dijital Haberleşme ve Eyalet Başkanlığı Danışmanı Mimar Rıdvan Molla İsa’yı ve Eyalet Meclis Üyesi Fizyoterapist Ahmet Osman Pehlivan’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Görevi devralmamızın üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen Eyalet Yönetimimizle koordineli ve işbirliği içerisinde hareket etmekteyiz. Bundan sonraki dönemde de hedefimiz bölgemizin çıkarları doğrultusunda Eyalet ve Belediye arasındaki işbirliğimizi en üst düzeye çıkarmaktır.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu