Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

BATÖB’den Bursa’ya ziyaret

04/03/2024

Türkiye’nin farklı şehirlerinde üniversite eğitimi gören Batı Trakyalı öğrencilerin kurduğu BATÖB İstanbul Şubesi, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

Bursa’nın tarihi ve kültürel yerlerini gezen Batı Trakyalı gençler, BTTDD Başkanı Hasan Karaömer ve dernek üyeleri tarafından ağırlandı.

“Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde okuyan Batı Trakyalı öğrencilerimizin oluştrurduğu Batı Trakya Türk Öğrenci Birliği (Batöb) İstanbul Şubesi üyesi gençlerimizi Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi’ nde misafir ettik.

Ziyaretle ilgili Bursa derneğinden yapılan açıklama şöyle:

“Batı Trakyalı öğrencilerimizin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda BTTDD Bursa şubesi başkanı Hasan Karaömer ‘bugüne kadar her zaman gençlerimizin yanında olduk, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Gençlerimiz bizlerin geleceği, onlar var oldukça bizler daha güçlü olacağız. Ayrıca nazik ziyaretleri için başta İstanbul BATÖB başkanı Berkay Molla Ahmet ve gençlere teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Bursa’ya düzenledikleri gezi kapsamında derneğimizi ziyaret eden öğrencilerimiz ile BTTDD Bursa Şubesi Gençlik Kolları üyelerimiz düzenlenen yemekte bir araya gelerek sohbet etme fırsatı buldular.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu