Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Gümülcine Belediyesi, ‘Yol güvenliği iyileştirilmesi’ başlıklı projeye imza attı

19/02/2024

Gümülcine Belediyesi ‘Yol güvenliğinin iyileştirilmesi’ başlık proje kapsamında 19 Şubat Pazartesi günü yüklenici firma ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

‘Yol güvenliğinin iyileştirilmesi’ başlıklı proje kapsamında Gümülcine Belediye Başkan Yannis Garanis ve yüklenici firma ALEXANDROS ATEBE şirket temsilcisi Athanasios Piatidis arasında anlaşma imzalandı. İmza töreninde Gümülcine Belediye Başkan Yardımcısı Dimitris Karastavros ve Gümülcine Belediyesi Yol Güvenliği Teknik Hizmetler Müdürü Despina Passos da yer aldı.

Anlaşmaya ilişkin Gümülcine Belediyesinden yapılan açıklamada, Gümülcine Belediyesi bölgede yol güvenliğini artırmaya yönelik çalışmalar yürütmek ve kazaları azaltmayı amaçladığı kaydedildi.

Toplam bütçesi 2.430.000 euro olan projenin tamamlanma süresinin 12 ay olduğu belirtildi.

Gümülcine Belediye Başkanı Garanis projeye ilişkin yaptığı açıklamada, “Bugün belediyemizde günlük yaşamı iyileştirmeyi amaçlayan önemli bir projeye daha imza attık. Hayata geçirdiğimiz projelerimizle birlikte, gündelik yaşamı daha da güvenli hale getirmeyi amaçlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu