Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Kooperatiften uyarı: “Tütünlerinizi teslim etmeyin”

24/01/2024

Trakya Tütün Üreticileri Kooperatifi, tütün üreticilerin daha iyi fiyat alabilmeleri için tütünlerinin tamamını teslİm etmemeleri konusunda uyardı.

Konuyla ilgili koopratiften yapılan açıklama şöyle:

“Değerli üreticiler,

Aldığımız bilgilere göre tütün alım şirketlerinin bazıları üreticilerin tütünlerinin tamamını getirmeleri yonunde bazı köylerimize haber göndermişler. Sizlerden ricamız lütfen tütünlerin tamamını veya tütününü son defa teslim edecek olan üreticilerimizin TÜTÜNLERİNİZİN TAMAMINI GETİRİN DİYEN SİMSARA VEYA HERHANGİ BİR TÜCCAR YETKİLİSİNE BENİM FİYATIM NEDİR DİYE SORMADAN TÜTÜNLERİNİZİ TESLİM ETMEYİN.

Sayın üreticiler istediğimiz fiyatı alabilmemiz için hep birlikte hareket etmemiz gerekmektedir. LÜTFEN KİMSE AMA KİMSE BOŞVER BEN GÖTÜRCEM NE OLURSA OLSUN DEMESİN.

Hepimiz bir olursak birlikte hareket edersek inanin ki kazanan biz olacağız özellikle bu yıl elimizde var olan bu kaliteli tütünü en iyi fiyata satabilmek için hepimiz bir olmalıyız. Değerli üreticiler lütfen köylerimizde olan biteni sizlere söylenen fiyatları bizimle paylaşın bizleri de bilgilendirin.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu