Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Kozlukebir Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleşti

02/01/2024

Dokuz yıldır Kozlukebir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Rıdvan Ahmet, Belediye Başkanlık görevini yeni seçilen Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin’e teslim etti.

Tören sırasında açıklamalarda bulunan belediye başkanı Erdem Hüseyin şunları kaydetti:

“Dokuz yıldır belediye başkanlığı görevini yürütmüş olan sayın Rıdvan Ahmet’e bugüne dek sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı Kozlukebir Belediyesi halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin tecrübeleri bizler için her zaman çok değerli olacak.

Yeni dönemde bizler de bölgemize mümkün olan en kaliteli hizmeti sunabilmek için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız, kapımız her zaman herkese ardına kadar açık olacak. Allah’ın izniyle bize layık gördüğünüz bu görevi hakkıyla yerine getirmeye hazırız. Meclis üyelerimiz, muhalefet meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızla birlik, beraberlik, karşılıklı saygı ve hoşgörü içinde Kozlukebir Belediyesi halkının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak istiyoruz. Hepimiz kardeşiz ve bundan sonraki dönemde bir olup, birlik olup, Kozlukebir Belediyemizi halkımız ile birlikte dostluk ve barış içinde yöneteceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu