Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

İskeçe Türk Birliği’nden ‘Gençlik buluşmaları’ etkinliği

02/12/2023

İskeçe Türk Birliği, “Gençlik Buluşmaları” adı altında yeni bir etkinlik dizisi başlatıyor. Etkinlikler, İTB Yönetim Kurulu gözetiminde İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu tarafından düzenlenecek.

İskeçe Türk Birliği Gençlik Buluşmaları, gençlerin Batı Trakya Türk Azınlığı’nın sorunları, tarihi, geçmişte yaşanan önemli olaylar, bilim, sanat, spor ve yeni teknolojiler alanında yaşanan gelişmeler ve farklı konular hakkında bilgilendirmelerini ve deneyimlerini artırmayı amaçlıyor. Gençlik Buluşmaları önümüzdeki günlerde başlayıp, eğitim yılı sonuna kadar devam edecek. Etkinlikler, ayda bir İTB lokalinde söyleşi ve soru – cevap şeklinde yapılacak. Her ay farklı konuk veya konukların sunum yapacağı Gençlik Buluşmalarının moderatörlüğünü de Gençlik Kolu üyeleri yapacak. Proje çerçevesinde gençlere yönelik bilgilendirici geziler de düzenlenebilecek.

İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu Buluşmaları, 5 Aralık 2023 Salı günü İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu’nun katılımıyla başlayacak. İTB lokalinde saat 17:30’da başlayacak Gençlik Buluşmasında “İskeçe Türk Birliği’nin Tarihi, Misyonu ve Geleceği” konusu ele alınacak. İskeçe Türk Birliği Gençlik Buluşmaları’na tüm gençlerin davetli olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu