Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

The Espressor büyümeye devam ediyor

07/11/2023

The Espressor dördüncü şubesini İskeçe’ye açtı.

2021 yılında Kabza kardeşler tarafından kurulan ‘The Espressor – All About Coffee and Food’ markası büyümeye devam ediyor.

Fredo Espresso başta olmak üzere bütün kahve çeşitleri ve yan ürünlerindeki kalitesiyle iddialı olan The Espressor markası, İskeçe merkez (Leoforos Stratou 12), Mustafçova ve Dolaphan’dan sonra dördüncü şubesini İskeçe 28 Ekim Caddesi’nde açtı.

6 Kasım Pazartesi günü düzenlenen açılış töreniyle İskeçeli müşterilerine kapılarını açan The Espressor 4, yeni mekanıyla artık İskeçe şehir meydanına (Platia) çok yakın.

Açılış törenine milletvekilleri, belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda İskeçeli kahveseverin yanı sıra, İskeçe Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Stelios Moraitis de katıldı. Açılış kurdelesini franchise sahipleri ve Moraitis birlikte kesti.

Kaliteli ürünleri ve hizmetiyle kısa sürede müşteri potansiyelini artıran The Espressor markası, İskeçe’de kahve, çeşitli çaylar ve yan ürünler (taze sıkılmış meyve suları, soğuk sandviç, kek,tatlılar) konusunda iddialı duruma geldi.

Katalogda bulunan bütün ürünler İskeçe’deki mağazalardan temin edilebildiği gibi, internet üzerindenwww.theespessor.gr(e-food, BOX, Fagi) veya telefonla (2541075076) eve servis imkanı da bulunmaktadır.

The Espressor marka yöneticisi Muhammet Kabza, “Uzun ve ciddi bir çalışma sonucu ‘The Espressor – All About Coffee and Food’ markasını kurduk ve tescil ettirdik. Yaklaşık üç sene önce ilk merkez şubemizi İskeçe’de açtık. Ardından Mustafçova ve Dolaphan’da franchise olarak iki şube daha açıldı. Şimdi de İskeçemizin şehir meydanına çok yakın bir yerde dördüncü franchise şubemizi açmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Bu kısa sürede müşteri potansiyelimizin arttığını görmek bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Biz, kaliteye önem veriyoruz ve kaliteden asla ödün vermeden Allah’ın izniyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu alanda iddialı bir marka haline geleceğimize inanıyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Bizi tercih etmeye, bize güvenmeye ve bizi takip etmeye devam ediniz.” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu