Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Ahmet Kurt’tan Mustfaçova halkına teşekkür

17/10/2023

teşekkür etti

15 Ekim yerel seçimlerinde Mustafçova Belediye Başkanı seçilen avukat Ahmet Kurt, Mustafçova halkına teşekkür etti.

Mustafçova halkına hitaben bir teşekkür mesajı yayımlayan Ahmet Kurt mesajında, “Sevinçliyiz ve gururluyuz. Büyük Birlik Kardeşlik Hareketi kazandı diye değil, Ahmet KURT belediye başkanı oldu diye hiç değil, sadece ve sadece kaybeden olmayacak diye sevinçliyiz ve gururluyuz. Mutluluğumuz, huzurumuz, birilerini tahrik etmekle olacak bir mutluluk olmayacak” ifadelerine yer verdi.

Ahmet Kurt’un yayımladığı mesaj şöyle:

“Mustafçova Belediyesi’nin her bir ferdi, her bir seçmeni bu teşekkürü hakkediyor. Bu teşekkürü, bütün milletime ithaf ederek yapıyorum.

6 Ekim Cuma akşamı bir kapanış konuşması yapmadığımızı söylemiştik. Milletimiz, mitingler boyunca söylediğimiz, haykırdığımız, sahip çıkmak istediğimiz o emanete sahip çıkabileceğimizi görmüş, idrak etmiş olacak ki, 8 Ekim Pazar günü muazzam ve tarihi bir mesaj vermiştir. O tarihi mesaj, kulağımıza küpedir. O mesaj, bizim boynumuzun borcudur. Ve bu topraklarda mesajı ancak ve ancak milletimiz verir. Biz mesajları almakla mükellefiz. Yapılacak bütün hizmetler, projeler, bu tarihi mesajın bir yansıması olacaktır. Sevinçliyiz ve gururluyuz. Büyük Birlik Kardeşlik Hareketi kazandı diye değil, Ahmet KURT belediye başkanı oldu diye hiç değil, sadece ve sadece kaybeden olmayacak diye sevinçliyiz ve gururluyuz. Mutluluğumuz, huzurumuz, birilerini tahrik etmekle olacak bir mutluluk olmayacak. Bugünden itibaren bir sonraki seçimlerin kampanyasını başlatacağız. Artık konuşmak, proje anlatmak, nasıl hizmet edeceğimizle milleti ikna etmeye çalışmak yok. Biz susacağız, 5 yıl boyunca hizmetlerimiz konuşacak. Biz susacağız, kadromuzun yere göğe sığmayacak projeleri konuşacak.

Biz susacağız, milletimizin hizmet gören hayır duaları konuşacak.

Değerli kardeşlerim,

Seçilen bir belediye başkanı gibi gözükse de, aslında sizin iradenizle seçilen kişi, hizmet yetkisi olan bir kardeşinizdir, bir abinizdir, bir dostunuzdur.

Bugünden itibaren, Büyük Birlik Kardeşlik Hareketi çatısı altında yürüttüğümüz kampanyayı bitirdik, Mustafçova Belediyesi çatısı altında hizmetleri ve birliği tesis edecek düzeni başlattık.

Bu, Büyük Birlik Kardeşlik Hareketinin devr-i iktidarı değildir.

Ahmet Kurt’un nefsini ve egosunu tatmin edeceği bir devr-i iktidar hiç değildir.

Bu, artık senin devr-i iktidarındır.

Bu, milletimizin devr-i iktidarıdır.

Bundan sonra daha çok beraber olacağız. Bütün vaktimizi milletimize bilfiil ayıracağız. Ve konuşacağımız, hasbıhal edeceğimiz yüzlerce meselemiz var. Yorucu ve ateşli bir kampanya dönemi geçirdik. Herşey çok güzeldi, herşey tam da bize yakışacak şekildeydi. Nitekim, dediğimiz gibi, açılışlarda konuşacağımız çok şeyler olacak.

Son olarak, Mustafçova Belediyesi’nin her bir ferdine, bu demokratik şölenin bir parçası olduğu için teşekkür ediyorum. Şiroko’dan Demircik’e kadar olan bütün köylerimize, o köyün her bir hanesine, sandıklarda görev alan savcı, avukat, müşahitlere, seçim kapmanyamız boyunca desteğini esirgemeyen her bir gencimize, bütün organizasyonlarda görev almış her bir gönüllümüze, seçim kampanyası boyunca olası küçük olumsuzlukların önüne geçilmesi için önlemleriyle güzel hizmetler veren emniyet güçlerine, bu seçim kampanyasının böyle güzel yürütülmesinde emeği geçen her bir başkan adayına ve bütün hareketlerin gönüllülerine, her daim desteğini eksik etmeyen kıymetli eşime ve oğluma, damatlarını oğulları gibi seven ve desteğini esirgemeyen canım kayınvalideme ve kayınpederime, beni bugünlere binbir emek, hasret ve cefa ile yetiştiren canım anneme ve canım babama, sonsuz teşekkür ediyorum. Bu teşekkürlerin tamamı, bu kardeşinizin hizmet etmesiyle ödenecektir. Bu başarı, bu mücadelenin her bir satırı, hizmet ile taçlandırılacaktır.

Güneş ufuktan şimdi doğar

Yürüyelim arkadaşlar, yürüyelim.

Bu yol, hepimizin yolu.

Bu yolun her bir kilometre taşında senin alın terin var.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu