Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Rıdvan Ahmet seçmenlerine teşekkür etti: “Milletimizin desteği ile kazanan biz olacağız”

09/10/2023

8 Ekim tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler sonrası Kozlukebir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Rıdvan Ahmet, seçmenlere teşekkür etti.

Seçimlere katılım oranının demokrasi adına sevindirici olduğunu belirten başkan Rıdvan Ahmet, “12.612 oy kullanılan bu seçimde, Demokratik Güç listemiz kesinleşen sonuçlara göre 4092 oy alarak sadece 347 oy farkla ikinci sırada tamamladı. İlk haftayı üçüncü sırada tamamlayan Umut listesi Başkanı Sayın Tarkan Multaza ve ekibini tebrik ediyor, bu sürecin demokrasi ve saygı çerçevesinde geçmesinden dolayı memnuniyetimizi ifade ediyoruz. Ufak bir farkla da olsa birinci tamamlayan Birlik listesi Başkanı Erdem Hüseyin’i ve ekibini de tebrik eder, ikinci haftadaki yarışta başarılar dileriz. Demokratik süreçte her adayın katkısı önemlidir ve halkımızın iradesi her zaman önceliklidir” ifadelerine yer verdi.

Açıklamanın son bölümünde belediye başkanı Rıdvan Ahmet şunları kaydetti:

“Halkımızın iradesi her şeyin üstündedir. İkinci turda Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile kazanan biz olacağız, halkımız ve Kozlukebir Belediyesi olacak.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu