Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Caner İmam seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi

14/09/2023

Yassıköy Belediye Başkan Adayı ve BİRLİKTE Listesi Başkanı Caner İmam, 13 Eylül Çarşamba günü seçim merkezi bürosunu düzenlene törenle açtı.

Yassıköy’de bulunan seçim merkezi bürosunun açılış töreninde liste başkanı Caner İmam, listesinde yer alan meclis üyesi ve muhtar adaylarını tanıttı.

Daha sonra açılış törenine kayılan vatandaşlara seslenen Caner İmam şunları kaydetti:

“Değerli dostlar, kıymetli misafirler, BİRLİKTE Listemizin seçim merkezi bürosunun açılışına hoşgeldiniz. Bölgemiz açısından çok zor bir dönemden geçiyoruz. Belediyemizin yıkıcı yangınlarla sınanmasıyla, bugün Yassıköy Belediyesi’nin son yıllarda fiilen lidersiz olduğu her zamankinden daha da belirgindir.

Pusula olmayan, Hiç kimsenin kale almadığı bir belediye. Toplumun gözünde itibarsızlaşmış bir belediye. Ve bunların hepsi garip bir şekilde gündemden kayboldu.Sanki hiç var olmamışlar gibi. Sanki normal bir hayat yaşıyormuşuz gibi.

Kimse bu durumun sorumlusunun kim olduğunu araştırmıyor. Bunun yerine belediyemizin kötü gidişatına karşı çıkanlar özür dilemektedir. Cesaretle belediyemizin yaşadığı trajediyi kınayanlar oldu. Bu tuhaf bir durum değil mi?

Hatta öyle bir noktaya geldik ki, bu felakete ve zor şartlara karşı yetersiz ve sessiz kalanlar kurtarıcı olarak gösteriliyor. Bundan dolayı geçtiğimiz yıllarda yaşadıklarımızı unutmamak için bugün buradayız. Belediyemizi “yeniden inşa etmek” için güçlerimizi birleştiriyoruz.

Vakit belediyemizin dağılmış parçalarını toplama vaktidir. Yaşadığımız, gönülden bağlı olduğumuz, geleceğimizi ve umutlarımızı bağladığımız belediyemizi bölgemizin güçlü insanları olarak, ekibimizin meclis üyesi ve muhtar adayılarıyla yani sizlerle BİRLİKTE yeniden inşa edeceğiz. Listemize de, bu yüzden BİRLİKTE ismini verdik.

Belediyemize yeni bir kimlik oluşturmak için bölünmeler ve kimseyi dışlamadan burada Yassıköy’den nasıl BİRLİKTE çalıştığımızı ilan edelim. Bölgemizde geleceğe yönelik umudu korumak için, bugün hala etrafımızda gördüğümüz karanlığı ortadan kaldırmak için ekibimizin nasıl çalıştığını herkese göstermeliyiz. Hepimiz büyük bir aileyiz. Sizlerden sadece ileriye bakmanızı istiyorum. Yeni nesil için oluşturacağımız geleceğe katkıda bulunalım.

Gelin hep birlikte belediyemizi avantajları kullanabilen, kişisel çıkarlar için savaşmayan, halkı için fırsatlar ve istihdam yaratan ve en iyi şekilde çalışan belediye haline getirelim.

Yatırımcıları bölgeye çekecek, sadece bölgemizde bulunan insanlarımızın burada kalması için değil, aynı zamanda buraları terk edenlerin de geri geldiğini göreceğimiz belediye olmak istiyoruz. BİRLİKTE ekibimiz, belediyemizin ve bölgemizin son şansıdır. Bu nedenle, kazanacağımızdan bunu başaracağımızdan eminiz.

Bunu da çok fazla çalışarak, vizyonla, planlama ve her şeyden önce sorumluluk ve güvenle yapacağız. Gözlerinizin içine heyecanla bakıyorum. Çünkü ilk çabamız adeta bir nehre dönüştü. Mücadelemiz halkımız tarafından kucaklandı. Halkın yüreğine kök saldık. Yarından itibaren seçimlere kadar tüm köyleri ziyaret ederek bölge insanımızla sohbet edeceğiz.

Onları dikkatle dinleyeceğiz ve her zaman onların sesi olacağız. Yassıköy Belediyemizin gençlerine sesleniyorum!

Onlardan bölgemizin kaderini kendi ellerine almalarını istiyorum. Kapımız her zaman herkese açık olacaktır. Belediyemizin geleceği bizim rehberimiz olacaktır. Sizleri bu çabamıza destek vermeye davet ediyorum. Belediyemize, bölgemize bugün bile zarar vererek çıkar peşinde olanları bir kenara bırakalım.

Olumlu bir gündem ve yol haritası belirleyerek, umut dolu bir geleceğe HEP BİRLİKTE yürüyelim. Seçim Merkezimiz her gün burada sizlere hizmet verecektir. Buradaki varlığınız toplumdaki gücümüzdür. BİRLİKTE zafere doğru yürüyoruz.”

Başkan İmam, konuşmalarını tamamladıktan sonra güçlü isimlerden oluşan BİRLİKTE Listesi’nin meclis üyesi ve muhtar adayları isimleri tek tek okunarak sahneye davet edilerek tanıtıldı.

Son olarak, toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu