Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Şimdi değişim vakti!”

01/09/2023

Mustafçova Belediye Başkan adayı Ahmet Kurt, 8 Ekim yerel seçimleri için aday listesini tamamlayarak gerekli başvuruyu yaptıklarını açıkladı.

126 adayla liste çalışmalarını tamamladıklarını belirten Kurt başvurusu sonrası yaptığı açıklamada, “Şimdi yokuşları düzlük etme vakti. Şimdi değişim vakti” ifadelerini kullandı.

Belediye başkan adayı Ahmet Kurt açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Sevgili Mustafçovalı hemşehrilerim, belediyemizin çok kıymetli sakinleri ve seçmenleri;

08 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlerde, Büyük Birlik Kardeşlik Hareketi an itibariyle, gerek genel meclis aza adayları gerekse altı yerel nahiyenin aza adaylarıyla bütün kontenjanlarımızı en güçlü şekilde kullanarak ve doldurarak 126 adayımızla listemizi tamamlamış bulunmaktayız. Büyük Birlik Kardeşlik Hareketinin liste başkanı olarak; bizlere inanan, sözümüze güvenen, bu çetin ve zorlu yolda bizlerle birlikte yürüme kararlılığı ve medeni cesaretini gösteren, başta hanımefendi adayları olmak üzere tüm adaylarımıza teşekkür ediyor, can-ı gönülden her bir adayımıza başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Şimdi yokuşları düzlük etme vakti. Şimdi değişim vakti! Köhneleşmiş düzeni değiştirme vakti!”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu