Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Veteriner Mustafa Mustafa Metios’tan adaylığını açıkladı

30/08/2023

İskeçe’de Veteriner Mustafa Mustafa seçimlerde Eyalet Başkanı Metios’un listesinden aday olacağını açıkladı.

Veteriner Mustafa yaptığı açıklamada, 8 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Eyalet seçimlerinde, Hristos Metios’un listesinden aday olduğunu duyurdu.

Konuyla ilgili Mustafa yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Değerli Büyüklerim ve Küçüklerim

Bugün Eyalet Başkanı Sayın Christos Metios ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda, 2019 yılında başlattığımız ortak mücadelemize devam etme kararı aldık. İskeçe ilinde mevcut problemlerin çözümüne katkı sağlamak, azimle çalışarak milletimize faydalı olmak, çalınmadık kapı, ulaşılmadık bir yer bırakmamak için, 8 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Eyalet seçimlerinde, Sayın Christos Metios önderliğindeki Yeni Bölgesel Yeniden Doğuş Listesi’nden İskeçe İli Eyalet Meclis Üyesi Adaylığımı siz değerli halkımın bilgisine sunuyor, ilan ediyorum.

İnanıyorum ki, çıktığım bu kutlu yolda yalnız değilim. Sizlerin bana verdiği güç ve destek var, yanımda sizler varsınız. Sizlerden aldığım bu güçle hizmet yarışında sesinizi güçlü bir şekilde duyurabileceğime inanarak bu siyasi adımı atmaktayım. Daha önce bulunduğum, Eyalet Başkan Danışmanlığı görevi ile bugünden itibaren başlamış olan adaylık sürecimin çalışkanlığıma, dürüstlüğüme, tecrübe ve bilgime dayanarak; Ayrıca ‘’Hizmet’’ anlayışının ‘’Vazife’’ olduğunun bilincine vararak, milletimize faydalı olmak hedefiyle, sizlerin kıymetli oylarına talip olduğumu bildirir, saygı ve sevgilerimi sunarım. Allah yar ve yardımcım olsun.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu