Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Rıdvan Molla İsa adaylığını açıkladı

27/07/2023

Gümülcine Belediye Meclis Üyesi mimar – mühendis Rıdvan Molla İsa, Doğu Makedonya – Trakya Eyalet Meclis Üyeliğine aday olduğunu açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Molla İsa, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Değerli hemşerilerim, herkesin bildiği gibi Gümülcine Belediyesinde 2006 yılından beri yerel yönetim seçimlerine katılmaktayım. Başkan yardımcılıkları, şirket başkanlıkları ve daha bir çok yerel yönetim kurul ve komisyonlarda görev aldım. Allah’ ın izniyle hepsinden alnımın akıyla çıktım. Tabii ki yapabildiklerimiz kadar yapamadığımız bir sürü işlerimiz de oldu. Fakat her zaman iyi niyet ve gayretim toplumumuz için devam etti. Bütün bu süreç içinde Vavaciklis, Petridis ve Garanis gibi çok tecrübeli isimlerle çalıştım.

Bugünden geçerli olmak üzere 17 yıl içerisinde edindiğim yerel yönetim tecrübemi, sizlerin gayret ve desteğiyle Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkanlığında devam ettirmeye karar almış bulunmaktayım. Bu nedenle Bölgesel Sentez listesi Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkan adayı Sn. Hristodoulos Topsidis başkanlığında 5 yıl bölgemize hizmet etmek için bu yolda ben de varım.

Her zaman olduğu gibi güçlü ve kararlı desteğinize 8 Ekim 2023 Pazar günü yapılacak olan yerel yönetim seçimlerde, Rodop ili Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Meclis Üyesi olarak talibim.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu