Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Kozlukebir Belediyesi Meclis Başkanı Cengiz Şerif görevinden istifa etti

26/07/2023

Kozlukebir Belediyesi Meclis Başkanı Cengiz Şerif, bu gün (26 Temmuz Çarşamba) yaptığı yazılı açıklamayla Kozlukebir Meclis Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ve ekip arkadaşlarına bugüne kadar işbirliğinden dolayı teşekkür eden Şerif açıklamasında, “Önümüzdeki 8 Ekim yerel seçimlerine giderken Tarkan Multaza’nın çıkmış olduğu bu zor ve meşakkatli yolda kendisinin yanında ve destekçisi olacağım. Dolayısıyla bugüne kadar yürütmekte olduğum meclis başkanlığı görevini sürdürmenin etik olmayacağından dolayı meclis başkanlığı görevinden, üyesi olduğum komisyon ve yedek komisyon üyeliklerinden ve Demokratik Güç listesinden istifa ediyorum” görüşlerine yer verdi.

Önümüzdeki dönemde Tarkan Multaza yönetiminde Kozlukebir Belediyesinin daha faal ve aktif olacağına inandığını kaydeden Şerif, “Tarkan Multaza’nın Kozlukebir belediyemiz için ve bölgemiz için bir şans olduğunu düşünüyor ve sayın Tarkan Multaza yönetimindeki Kozlukebir belediyemizin çok daha faal ve aktif olacağına inanıyor ve bunun bölgemize Kozlukebir Belediyesi halkına olumlu yansımalarının olacağına inanıyorum. Buradan kendisine olan tam desteğimi bir kez daha ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Son olarak belediye meclis üyesi Cengiz Şerif sözlerini, “8 Ekim seçimlerine giderken tüm belediye başkan adaylarımıza meclis üyesi veya muhtar adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu seçimlerin bölgemize, Kozlukebir belediyesi halkına hayırlı neticeler getirmesini temenni ediyorum. Yarınımız bu günümüzden mutlu ve umutlu olsun inşallah” diyerek tamamladı.

Hatırlanacağı üzere Cengiz Şerif, 2022 yılının Ağustos ayından bugüne kadar Kozlukebir Belediyesi Meclis Başkanlığı görevini yürütüyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu