Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

TOÇEK Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesinin oyuncuları ayakta alkışlandı

18/07/2023

TOÇEK Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesinin gösterisi 17 Temmuz Pazartesi günü büyük bir katılımla gerçekleşti.

Gümülcine’de yer alan eski REX sinemasında gerçekleştirilen tiyatro gösterimine başta çocuk aileleri olmak üzere, tiyotro severler yoğun ilgi gösterdi.

Gösteri sonunda TOÇEK Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesine devam eden çocukların tiyatro gösterisini izleyiciler ayakta alkışladı.

Etkinliğe Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolsu Aykut Ünal ve eşi İlayda Ünal, Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat Hasan, Kozlukebir belediye başkan adayı Tarkan Multaza ve diğer davetliler katıldı.

Etkinlik öncesinde bir konuşma yapan TOÇEK Tiyatrosu Yönetmeni Şükran Raif, ekipte yer alan herkesi tebrik etti. Gösteriye katılanlara teşekkür eden Raif, çocukların her türlü takdiri hak ettiklerini söyledi.

Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal da etkinlikte emeği geçenleri ve tiyatro atölyesine devam eden çocukları tebrik etti.

Gösteriyle ilgili olarak TOÇEK Tiyatrosunun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Uzun bir pandemi ve post pandemi dönemi ardından böylesine güzel ve harikalar yaratan minik canlar ve yarınların temelleri olan çocuklarımızın gösterdikleri müthiş ve olağanüstü performansları ile TOÇEK Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesi 2022 – 2023 sanat sezonunu bu akşam başarıyla tamamlamıştır. Bize alkışlarıyla destek olan sanatseverlere, davetlilerimize ve sahne sanatlarına gönül veren herkese çok teşekkür ederiz. TOÇEK Yaratıcı Drama ve Tiyatro Atölyesi olarak 2023 – 2024 sanat sezonunda tekrar görüşmek üzere. Alkışlarınız sanatı yüceltecek çocuklarınız için olsun” ifadelerine yer verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu