Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Müftü Yardımcısı Fehim Ahmet’in annesi Hanife Ahmet toprağa verildi

14/06/2023

Gümülcine Müftü Yardımcısı Fehim Ahmet’in annesi Hanife Ahmet’in bugün (14 Haziran Çarşamba) Mastanlı Mahalle Mezarlığında toprağa verildi.

82 yaşında hayata veda eden Hanife Ahmet için Gümülcine’deki evinde ikindi namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. İlk olarak evinde dua yapıldı. Daha sonra Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif kısa bir konuşma yaparak aileye taziye dileklerinde bulundu.

Cenaze törenine Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Müftüsü İbrahim Şefif, Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosluğu’ndan Muavin Konsolos Subutay Koç, Rodop Milletvekili Özgür Ferhat, Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, Kozlukebir belediye başkan adayları Tarkan Multaza ve Erdem Hüseyin, Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkan Yardımcısı Metin Hacıosman, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Batı Trakya Camileri Din Görevliler Derneği Başkanı Sadık Sadık, Batı Trakya İmam Hatip Lisesi Mezunu ve Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Emin Ahmet ve çok sayıda soydaş katıldı.

Tören sonunda Müftü Yardım Fehim Ahmet kısa bir konuşma yaparak bu acılı günde kendilerini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu