Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

13. Dr. Sadık Ahmet Futbol Turnuvası’nda kurallar belli oldu

07/06/2023

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Gençlik Kolları ile Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (BTAYTD) Genç Akademisyenler Topluluğunun (GAT) ortaklaşa düzenledikleri 13. Geleneksel Dr. Sadık Ahmet Futbol Turnuvası’nda kurallar belli oldu.

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan futbol turnuvası için kayıtlar 1-15 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Turnuvada ilk kez kızlar takımı da yer alacak. Turnuva; erkekler, çocuklar ve kızlar olmak üzere üç kategoride gerçekleşecek.

DEB Partisi Gençlik Kolları ve GAT tarafından yayınlanan açıklama şöyle:

BU YIL TURNUVADA OLACAK OLAN TAKIMLAR;

Her yıl olduğu gibi Genç Erkekler.. Geçen yıl olduğu gibi ilkokul takımları.. Ve bu yıl ilk defa turnuvada bulunacak kız takımları şeklinde olacaktır.

ERKEKLER TAKIMI KURALLARI;

Takımlar 8 + 3 şeklinde oluşmalıdır. (En fazla 11 kişi olmalıdır) Takımlarda oynayacak kişilerin öğrenci belgelerinin olması gerekmektedir. Takımlarda öğrenci olmayan en fazla 2 kişi oynayabilir. Müsabakalar 35 + 35 dakikadan oynanacaktır.

KIZLAR TAKIMI KURALLARI;

Takımlar 8 + 3 şeklinde oluşmalıdır. (En fazla 11 kişi olmalıdır) Takımlarda oynayacak kişilerin öğrenci belgelerinin olması gerekmektedir. Takımlarda öğrenci olmayan en fazla 2 kişi oynayabilir. Müsabakalar 25 + 25 dakikadan oynanacaktır.

ÇOCUKLAR TAKIMI KURALLARI;

Takımlar 8 + 3 şeklinde oluşmalıdır. (En fazla 11 kişi olmalıdır) Takımlarda oynayacak çocukların ilkokul öğrencisi olması gerekmektedir. (6. sınıfı bu yıl bitiren çocuklarda takımlarda yer olabilirler) Müsabakalar 30 + 30 dakikadan oynanacaktır.

13. GELENEKSEL DR. SADIK AHMET FUTBOL TURNUVASI FORMA SPONSORLUĞU

13. Geleneksel Dr. Sadık Ahmet Futbol Turnuvasında takımların giyeceği formalara sponsor olmak isteyen işletme sahipleri aşağıda verilen numaralardan bizimle iletişime geçebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu