Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Hasan Mandracı adaylığını açıkladı

25/05/2023

Hasan Mandracı, Hristos Metios’un listesinden aday olacak.

Yassıköy Belediye meclis üyesi Hasan Mandracı, yerel seçimlerde Doğu Makedonya Trakya Eyalet Başkanı Hristos Metios’un listesinden aday olacağını açıkladı.

Konuyla ilgili Hasan Mandracı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Değerli hemşerilerim,

Bugün 2023 yılında yapılacak olan Eyalet Başkanlığı seçimlerinde, Eyalet Başkanı Hristos Metios liderliğindeki “Yeni Bölgesel Yeniden Doğuş” listesinden adaylığımı duyurmak istiyorum.

Üç dönemdir Yassıköy Belediyesi sakinlerinin oylarıyla Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmekteyim. 2012-2019 yılları arasında Yassıköy Belediye Başkan Yardımcılığı görevini, 2015-2019 yılları arasında Okul Öncesi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Merkezi Başkanlığı görevini, ekonomi komisyonu üyeliği ile İlk ve Orta dereceli okullar komisyonu üyeliği görevlerini üstlendim.

Belediye yönetiminde kazandığım tecrübeyle, en büyük hedefim, Eyalet Başkanlığı’nın tüm gücünü harekete geçirerek yaşadığımız bölgeye sosyal ve ekonomik katkıda bulunmak, kalkınma projeleri geliştirerek gençlere iş olanakları sunmak ve geleceklerini doğdukları topraklarda planlamalarını sağlamak.”

Hatirlanacağı üzere Hasan Mandracı, 2012-2019 yılları arasında Yassıköy Belediye Başkan Yardımcılığı, 2015-2019 yılları arasında Okul Öncesi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Merkezi Başkanlığı, ekonomi komisyonu üyeliği ile İlk ve Orta dereceli okullar komisyonu üyeliği görevlerini yürütmüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu