Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Sibel Mustafaoğlu’ndan Gümülcine Müftülüğü ve BTTÖB’ne ziyaret

15/05/2023

PASOK Partisi Rodop Milletvekili adayı Sibel Mustafaoğlu, (15 Mayıs Pazartesi) bugün Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif ile Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği (BTTÖB) Başkanı Aydın Ahmet’i makamında ziyaret etti.

Gümülcine Müftülüğünü ziyareti sonrası Mustafaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün Gümülcine Seçilmiş Müftümüz ve Danışma Kurulu Başkanımız İbrahim Şerif’i makamında ziyaret ettim. Azınlık kurum ve kuruluşlarımıza saygı ve sevgimiz sonsuz. Elele toplumumuza hizmet etmeye devam edeceğiz. Hayır dualarını aldık. Yolumuza devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Daha sonra BTTÖB’ni ziyaret ederek, dernek başkanı Aydın Ahmet ile görüşen Mustafaoğlu BTTÖB ziyaretiyle ilgili olarak, “Bugün Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Başkanımız Aydın Ahmet’i makamında ziyaret ettim. Değerli öğretmenlerimiz ve büyüklerimizle de seçim yarışını değerlendirdik. Hayır dualarını aldık. Azınlığımızın güzide kuruluşlarına saygı ve sevgimiz sonsuz. Hep beraber toplumumuzun refahı için mücadelemize devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu