Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Tavuk bile su içerken Allah’a bakıyor”

12/05/2023

Gümülcine Belediyesi ana muhalefetteki Ortak Vizyon liste başkanı Antonis Gravanis, hali hazırdaki Gümülcine Belediye yönetimine eleştirilerini yineleyerek, belediye kasasından 6 milyon euronun nasıl yok olduğunu sordu.

Yeni açıklamalarda bulunan ana muhalefet başkanı Gravanis, “Belediye Başkanı Yannis Garanis büyük bir panik içinde, iftiraların ve yalanların dozunu arttırmış bir vaziyette. Hala, Belediyenin kasalarındaki 6 milyon euro’nun nasıl «kaybolduğunu» açıklama konusunda büyük bir başarısızlık gösterdi” ifadelerini kullandı.

Açıklamada, başkan Garanis için ‘siyasi ahlak yoksunu’ olduğu şeklinde ifadeler kullanan Gravanis, “Sayın Garanis ’in ne kadar da ‘akıllıca’ nankörlük taktiği geliştirdiğini, siyasi ahlak yoksunu olduğunu büyük bir hayranlıkla izliyoruz. Sürekli olarak, bir önceki dönem Belediye Başkalığı yapmış sayın Petridisi küçültme çabası içine girmiş. Kendisine şu özdeyişi hatırlatmak isteriz:Tavuk bile su içerken Allah’a bakıyor” görüşlerine yer verdi.

Açıklamanın son bölümünde Andonis Gravanis şunları kaydetti:

“Sorumuzun özüne dönecek olursak; ki paniğe ve öfkeye neden olduğunu net bir biçimde görüyoruz. Sayın Politiadis Meclis tolantısında farklı bir cevap vermiştir. Sayın Garanis 05/05/2019 tarihinde vermis olduğu radyo röportajında konuyla ilgili olarak farklı bir cevap vermiştir. Yapmış olduğu basın açıklamasında ise farklı bir açıklamaya yer vermiştir. Tüm bu verilen farklı cevaplar bizi ikna etmediği için, tek ve emin bir cevap istiyoruz: Gümülcine Belediyesi’nin kasasındaki 6 milyon euro nasıl kayboldu sn. Garanis?”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu