Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Rektör Şahin’den, Başkonsolos Aykut Ünal’a ziyaret

09/05/2023

Türkiye’den Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve Dış İlişkiler Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Hasan Selçuk Eti, Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal’I makamında ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili olarak Gümülcine Başkonsolosluğu’ndan yapılan açıklamada, “Akademik temaslar için Yunanistan’da bulunan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve Dış İlişkiler Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Hasan Selçuk Eti’yi Başkonsoloslğumuzda ağırladık. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Şahin de yaptığı paylaşımda, “Yunanistan temaslarımıza Üniversitemiz adına Batı Trakya’da Dış İlişkiler Merkezi Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ ile birlikte Gümülcine Başkonsolosumuz Sn. Aykut Ünal Beyefendiyi ziyaret ederek başladık. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.”

Rektör Mümin Şahin ve Dış İlişkiler Müdürü Eti daha sonra Gümülcine Türk Gençler Birliğine geçerek dernek başkanı Sedat Hasan’la bir araya geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu