Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Caner İmam meclis adaylarını açıklamaya başladı

07/04/2023

Yassıköy Belediye Başkanlığı için aday olan Avukat Caner İmam, listesinde yer alacak adayları açıklamaya başladı.

Avukat Caner İmam, kamuoyuna listesinde yer alacak belediye meclis üyesi adaylarından Yalımlı meclis üyesi adayı Ercan Mümin’i, Gebecili meclis üyuesi adayı Müjdat Karahasan’ı ve Bekirli meclis üyesi Orhan Mandıracı’yı açıkladı.

Caner İmam listesine yer alan adaylarının kısa özgeçmişlerine ilişkin yaptığı açıklama şöyle:

MÜJDAT KARAHASAN

Gebecili köyünden Müjdat Karahasan, Yassıköy Belediyesi Başkan adayı Caner İmam’ın listesinden belediye meclis üyesi adayıdır.

İlk kez 2014 yerel seçimlerde belediye meclis üyesi seçilen Müjdat Karahasan, o günden bu yana aktif olarak meclis üyeliği görevini yerine getirmektedir. Bu zaman zarfında Belediye Başkan Yardımcılığı da yapmış olup, bölge insanının sorunları ve bunların çözümü ile yakından ilgilidir.

Uzun yıllar Gebecili Futbol Takımı’nda forma giyen Müjdat Karahasan, Gebecili Azınlık İlkokulu Encümen Heyetinde de görev almıştır.

ORHAN MADIRACI

Bekirli köyünden olan Orhan Mandıracı 2023 yerel seçimlerde Caner İmam’ın listesinden belediye meclis üyesi adayıdır. Bölgenin ve bölge insanının yanında yer alan Orhan Mandıracı, 20 yıl bölgenin farklı takımlarında amatör futbolcu olarak yer aldı. Bekirli futbol takımında 6 yıl başkanlık yapmıştır. Özel sektör çalışanıdır.

ERCAN MÜMİN

Yassıköy Belediyesine bağlı Yalımlı köyünden olan Ercan Mümin, belediye başkan adayı Caner İmam’ın listesinden Meclis Üyesi adayıdır.

Siyaset hayatına, aktif olarak, 2019 yerel seçimlerde aday olarak adım atan Ercan Mümin, son dört yıldan bu yana Belediye Meclis Üyeliği görevini yerine getirmektedir. Bu süre zarfında bir yıl boyunca Belediye Başkan Vekili ve Temizlik işlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı yapmıştır.

Sporla da ilgili olan Ercan Mümin, 20 yıla yakın amatör futbolcu olarak değişik bölgenin  takımlarında futbol oynadı. 12 yıl boyunca Yalımlı futbol takımı başkanlığında bulundu. 6 yıldan bu yana da Yalımlı Azınlık İlkokulu Encümen Heyeti Başkanıdır. Ayrıca 28 senedir Narlıköy’de bulunan ‘Er-al’ alüminyum doğrama şirketinin sahibidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu