Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Avukat İlhan Mehmet, Eyalet Başkanı Hristos Metios’un listesinden yeniden aday oldu

18/03/2023

Gümülcineli Avukat İlhan Mehmet, ile 2023 yerel seçimlerinde Doğu Makedonya Trakya Eyalet Başkanı Hristos Metios’un listesinden aday olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz dönemde Eyalet Başkanı Hristos Metios’un kararıyla Kamu Sağlığı ve Sosyal Politikalardan sorumlu danışman olarak görev yapan avukat İlhan Mehmet, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 2019 yılında da aynı listeden aday olduğunu hatırlatarak önümüzdeki yerel seçimlerde de yeniden aday olduğunu duyurdu.

İlhan Mehmet, adaylığıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bugün Εyalet başkanı Sn. Hristos Metios ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, 2019 yılında başlattığımız ortak mücadelemize devam etme kararı aldık. Bu vesile ile, önümüzdeki 8 Ekim Eyalet Seçimlerinde Sn. Hristos Metios önderliğindeki Yeni Bölgesel Yeniden Doğuş Listesi’nden aday olacağımı siz değerli halkımın bilgisine sunuyorum. Daha önce bulunduğum Eyalet Başkan Yardımcısı Danışmlanlığı görevi ile bugünden itibaren başlamış olan adaylık sürecimin, her şeyden önce halkımıza bir hizmet vesilesi olduğunun bilincinde olarak, siz değerli hemşehrilerime kapımın her zaman açık olduğunu belirtmek isterim” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu