Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Kozlukebir Belediye Başkan adayı Tarkan Multaza’dan BAKEŞ ve BTAYTD’ne ziyaret

09/03/2023

Kozlukebir Belediye Başkan adayı Tarkan Multaza, Batı Trakya Azınlığı Kültür ve Eğitim Şirketi (BAKEŞ) ve Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ni (BTAYTD) ziyaret etti.

Ekim ayında yapılacak yerel seçimlerde Kozlukebir Belediye Başkan adaylığını açıklayan Tarkan Multaza, bu çerçevede azınlık ve kurum ve kuruluşlarını ziyaretlerine devam ediyor.

BAKEŞ Başkanı Hüseyin Bostancı’yı ziyaret eden Tarkan Multaza, ziyaretle ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “BAKEŞ başkanı arkadaşım Huseyin Bostancı’yı makamında ziyaret ettim. Kendisi ile bölgemizde bulunan anaokulları ile ilgili istişarede bulunduk ve beraber yapılabilecek projeleri konuştuk” ifadelerine yer verdi.

Aynı şekilde BTAYTD’ni ziyaret eden Multaza, ziyarette dernek başkanı Hüseyin Baltacı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyaretle ilgili olarak BTAYTD’nden yapılan açıklamada, “8 Mart Çarşamba günü Kozlukebir Belediye Başkan adaylarından sn. Tarkan Multaza derneğimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirmiştir” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu