Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Gencerli ve Gökçeler köylerinde depremzedelere yönelik kermes düzenlendi

05/03/2023

Türkiye’deki depremzedelere yönelik kermesler devam ediyor. 5 Mart Pazar günü İskeçe ova bölgesindeki Gencerli ile yaka bölgesindeki Gökçeler köylerinde depremzedelere yönelik yardım kermesi düzenlendi.

GENCERLİ KÖYÜNDE KERMES

Gencerli köyünde düzenlenen kermese, bölge halkı yoğun ilgi gösterdi. Kermeste depremzedeler yararına açılan stantlarda çeşitli yiyecek satışları yapıldı.

GÖKÇELER KÖYÜNDE KERMES

İskeçe’nin Gökçeler köyünde gerçekleştirilen yardım kermesi ise Gökçeler Gençlik Derneği ile Genç Müftülük üyeleri ve köy gençleri tarafından düzenlendi.

Gencerli ve Gökçeler köylerindeki kermeslere İskeçe Müftüsü Mustafa Trampa, İskeçe milletvekilleri Hüseyin Zeybek ve Burhan Baran, Topiros Belediye Başkanı Thomas Mihoglu, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı, Doğu Makedonya Trakya Eyalet Meclisi Üyesi İrfan Hacıgene, Eyalet Başkan Danışmanı Mustafa Mustafa Göksal, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahri Belço, İskeçe Ova Kardeşlik Derneği Başkanı Ömer Muzafferoğlu, Gökçeler Gençlik Derneği Başkanı Eda Fındıkçıoğlu ve davetliler katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu