Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Azınlık kurumlarından tren kazası sonrası taziye mesajı

01/03/2023

Larisa bölgesinde meydana gelen tren kazası sonrası Batı Trakya Türk Azınlık kurum ve temsilcileri taziye mesajı yayımladılar.

BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI DANIŞMA KURULU

Ülkemiz Yunanistan’ın, Larisa sehrinin Tempi bölgesinde meydana gelen elim tren kazasında 36 kişinin hayatını kaybettiğini ve çok sayıda yaralı olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

DMT EYALET BAŞKAN YARDIMCISI AHMET İBRAM

Larisa yakınlarında meydana gelen tren kazasında yaşamlarını yitirenlerin yakınlarına başsağlığı dileklerimi iletiyor, yaralılara acil şifalar diliyorum.

DEB PARTİSİ

Ülkemiz Yunanistan’da meydana gelen feci tren kazasında 32 kişinin yaşamını yitirmiş olmasını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ölenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.

GTGB

Ülkemiz Yunanistan’da Larisa ilinin kuzeyinde Tempi bölgesinde meydana gelen tren kazasında 36 kişinin yaşamını yitirdiğini ve çok sayıda yaralının olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.

Bizleri derin bir üzüntüye sokan bu elim olayda, ölenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyor ve acılırını paylaşıyoruz.

ABTTF

Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu (ABTTF) Başkanlık Kurulu olarak ülkemizde yaşanan feci tren kazası haberini derin bir üzüntü içerisinde öğrendik. Ülkemizde yaşanan bu elim kazada yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Ülkemizin başı sağolsun!

İTB

Başkent Atina’dan Selanik kentine giden bir yolcu treni ile Selanik’ten Larisa’ya giden bir yük treninin, Larisa kenti yakınlarında çarpışması sonucu çok sayıda kişinin hayatını kaybettiğini ve yaralandığını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Ölenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara da şifalar dileriz.

BTTÖB

Ülkemiz Yunanistan’ın Larisa kenti yakınlarında meydana gelen elim bir tren kazası neticesinde çok sayıda yurttaşımızın hayatını kaybettiğini ve yaralandığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu kazada yaşamını yitirenlerin ailelerine bașsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.

BTAYTD

Ülkemiz Yunanistan’da meydana gelen tren kazasını büyük bir üzüntü ile öğrendik. Hayatını kaybedenlerin yakılarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu