Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Palavralarla yine kazanacağını düşünen bu zat bu sefer dışarı düşecektir”

22/02/2023

Rodop PASOK milletvekili adayı Sibel Mustafaoğlu, şahsına yönelik saldırılara sosyal medya aracılığıyla tepki gösterdi.

Milletvekili adayı Sibel Mustafaoğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda, “Kendini herkesten üstün gören ve palavralarla yine kazanacağını düşünen bu zat bu sefer dışarı düşecektir. Son aylarda sürekli zikzaklar yapan ve çaresizliğinin son çırpınışlarını yaşayan bu zat, bundan sonra da saldıracaktır” ifadelerini kullandı.

Sibel Mustafaoğlu, Facebook’tan paylaştığı videoda şunları kaydetti:

“Son günlerde Azınlığın binlerce oyuyla seçilen ve üstün hizmetler sunduğunu iddia eden şahsın, kişisel sosyal medya hesaplarından şahsıma yönelik hakaretler ve iftiralarla dolu paylaşımlar yapmasından dolayıdır.

Kendisi yakın zaman önce Azınlığımızın kurum ve kuruluşlarına Türkiye Cumhuriyeti’nin Gümülcine temsilcilerine saldırmış, hakaret etmiş ve Danışma Kurulundan atılmıştır. Halen daha bu çizgisine devam etmektedir. Son dönemlerde ise başka taraflarda oy ve destek arayışındadır. Aynı saldırgan tavırla son dönemlerde algı operasyonu yaratarak kişisel sosyal medya hesaplarından canlı yayınlarla siyasi rakiplerinin isimlerini bizzat zikrederek korku içinde saldırılarda bulunmuştur. Bu da içinde bulunduğu çaresizliği göstermektedir.

Arkadaşlar seçmek ve seçilmek demokratik bir haktır. Bu hakkı sorgulamak ise kimsenin haddine değildir. Kendini seçme ve seçilme mecralarının üzerinde görmek ise olsa olsa ahmaklıktır. Kendini herkesten üstün gören ve palavralarla yine kazanacağını düşünen bu zat bu sefer dışarı düşecektir. İnsanlarımızın geldiği nokta belli fakirlik, çaresizlik ve göç. Bölgemizde genç nüfus kalmadı. Seçilmiş bir milletvekili olarak bunlarla mücadele edeceğine kendi kavga arayışlarını sosyal medyaya taşıyorsun. Son aylarda sürekli zikzaklar yapan ve çaresizliğinin son çırpınışlarını yaşayan bu zat, bundan sonra da saldıracaktır. Korkutmayla, küçümsemekle, iftirayla artık hiçbir yere gelemezsin. Seni oylarıyla oralara çıkaran halkımız, yine oylarıyla oradan indirecektir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu