Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Hasan Karaömer BTTDD Bursa Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

20/02/2023

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi İkinci Başkanı Hasan Karaömer, BTTDD Bursa Şubesi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Adaylığıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Karaömer, “Tek derdimiz bundan önceki bütün başkan ve yöneticilerimizin olduğu gibi kutsal ve milli davamıza hizmet etmek,almış olduğumuz bu bayrağı dahada ileriye taşımak” ifadelerine yer verdi.

Hali hazırda derneğin ikinci başkanlığı görevini yürüten Hasan Karaömer tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Değerli Batı Trakyalılar, sevgili hemşehrilerim;

Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz Asrın felaketini yaşadığımız bu zor günlerde öncelikle depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,yaralılara acil şifalar diliyorum. İnşallah hep birlikte yaralarımızı en kısa zamanda saracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Sevgili hemşehrilerim; Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa şubesi olarak 26.02.2023 Pazar günü olağan genel kurulu yapılacaktır. Başkanımız Uzm. Dr. Ali Eminlatif tüzük gereği başkanlık görevini devrediyor. 3 yıldır ikinci başkan olarak görev yaptığım derneğimizde bundan sonraki dönemde arkadaşlarımla beraber, önce Allah’ın izni sonrada sizlerin desteğiyle başkan adaylığımı açıklıyorum.

Tek derdimiz bundan önceki bütün başkan ve yöneticilerimizin olduğu gibi kutsal ve milli davamıza hizmet etmek,almış olduğumuz bu bayrağı dahada ileriye taşımak. Allah yardımcımız olsun, birlik ve beraberliğimizi bozmasın.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu